691 684 114 bartosz@hulinka.com

Zdjęcia do Allegro Rzeszów.

Zdjęcia do Allegro Rzeszów

 

Zdjęcia do allegro Rzeszów. Wszyscy doskonale wiedzą, że Allegro to największy serwis aukcyjny w Polsce. Każdy kto chociaż raz wystawiał w serwisie przedmiot na sprzedaż, wie doskonale jak ważne jest aby opis aukcji zainteresował kupującego. Nawet wyjątkowo atrakcyjna cena nie przyciągnie kupujących jeżeli aukcja nie wygląda atrakcyjnie. Zdecydowana większość kupujących to wzrokowcy, więc bardzo ważnym elementem każdej aukcji są zdjęcia wystawianych przedmiotów. Aby pomóc sprzedającym Allegro wprowadziło nowe zasady dotyczące zamieszczanych zdjęć. Szczegółowe wymogi można znaleźć na stronie serwisu. Dostosowanie się do nowych zasad może nie być proste dla przeciętnego allegrowicza. Nie każdy z nas jest dobrym fotografem, więc jeśli chcesz, aby twój przedmiot znalazł wielu potencjalnych nabywców, warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Przyjdź, napisz lub zadzwoń a chętnie pomogę w zrobieniu zdjęć, które sprawią, że Twoja aukcja będzie wyjątkowa.

zdjęcia do sklepów internetowych Rzeszówzdjęcia do allegro Rzeszówzdjęcia do allegro Rzeszów fotografieZdjęcia do allegro Rzeszów - produktowazdjęcia do Allegro Rzeszów pontonRzeszów fotografia do AllegroAllegro fotografie - zdjęcia do allegroAllegro produkty fotografiafotografia do Allegro RzeszowAllegro produkty fotografia Rzeszówzdjęcia do sklepu internetowego Rzeszówzdjęcia do Allegro Rzeszów stolik

 

Zdjęcia do allegro Rzeszów.

 

Działam zdalnie wykonując zdjęcia produktowe (packshoty) dla Klientów z takich miast jak Rzeszów, Sanok, Krosno, Jasło. Przeważnie na terenie Podkarpacia.

Zapewniam profesjonalne wsparcie w realizacji różnorodnych wizji Klienta, zaczynam od przygotowania produktów, na często skomplikowanej postprodukcji kończąc. Wyjątkowa dbałość o szczegóły sprawia, że wykonane zgodnie z założeniami, Klienta zdjęcia są na wysokim poziomie i skutecznie sprzedają produkt. Profesjonalizm gwarantuje realizację zlecenia w krótkim czasie i zawsze w ramach ustalonego wcześniej budżetu.

Moi Klienci to ludzie reprezentujący różnorodność, jeśli chodzi o miejsce prowadzenia działalności czy specyfikę produktów. Zazwyczaj są to zarówno firmy mniejsze, często dopiero startujące, jak i duże, znane marki. Zapraszam do ich grona.

Tak po pokrótce mogę zarysować temat fotografii do allegro. Zapraszam również do zakładki pokrewnej dotyczącej fotografii produktowej. Tam również możecie Państwo znaleźć informacje o fotografii produktowej.

 

 

Jeśli macie Państwo jakieś pytanie serdecznie zapraszam do zakładki

KONTAKT

FOTO GRAFIKA Bartosz Hulinka

Budowlanych 15a, 35-210 Rzeszów

691 684 114

bartosz@hulinka.com

Numer NIP – 813 288 63 12

Godziny otwarcia

  • poniedziałek 09:00-17:00
  • wtorek 09:00-17:00
  • środa 09:00-17:00
  • czwartek 09:00-17:00
  • piątek 09:00-17:00
  • sobota Zamknięte
  • Niedziela Zamknięte

FOTO Grafika Bartosz Hulinka