691 684 114 bartosz@hulinka.com

Fotograf Rzeszów

Fotograf Rzeszów

Fotografia Dziecięca

Sprawdź moją ofertę

Fotografia Noworodkowa

Sprawdź moją ofertę

Fotografia Ślubna

Wolne Terminy

Fotografia Reklamowa

Sprawdź moją ofertę

Fotografia Produktowa

Sprawdź moją ofertę

Zdjęcia do Allegro

Sprawdź moją ofertę

Fotografia Wizerunkowa

Sprawdź moją ofertę

Fotopanele Rzeszów

Dowiedz się więcej

Fotograf Rzeszów Oferta

Fotograf Rzeszów – Fotografia. Dla niektórych jest dobrem luksusowym, dla innych jest złem koniecznym. Czymkolwiek fotografia jest dla Was, dziś bez dobrych zdjęć nie mam mowy o sukcesie.
Nazywam się Bartosz Hulinka, moje główne zainteresowania to sesje zdjęciowe, fotografia ślubna, fotografia produktowa, fotografia dziecięca i noworodkowa a także fotografia biznesowa i wizerunkowa.
Fotograf Rzeszów. Główny obszar działania to Rzeszów i Podkarpacie. Reportaż ślubny wykonuję w całej Polsce. Na stronie można też dowiedzieć się jak podarować komuś sesję fotograficzną na prezent. Zapraszam do pooglądania tego, czym się zajmuję, mam nadzieję że znajdziesz tu coś dla siebie, wiele z moich realizacji znajdziecie Państwo w odpowiednich galeriach.

Fotograf Rzeszów – FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

 

Dla większości z nas ślub jest jednym z najważniejszych, jeżeli nie najważniejszym wydarzeniem w życiu. Dlatego tak ważną osobą jest dobry fotograf, który potrafi uchwycić wzniosłość tej chwili, atmosfery oraz towarzyszących jej emocji. Fotograf ślubny towarzyszy Parze Młodej od przygotowań ślubnych do zabawy weselnej. Musi być zawsze w odpowiednim miejscu, we właściwym czasie, jednak nie może przeszkadzać w ceremonii i zabawie. Tylko osoba z doświadczeniem jest w stanie sprostać temu wyzwaniu. Oferuję moje usługi głównie w Rzeszowie i jego okolicach, lecz jestem otwarty na propozycje spoza Podkarpacia. Jeżeli najważniejsze jest dla Was doświadczenie i jakość wykonanych fotografii, myślę że znajdziemy wspólny język. Moje dotychczasowe prace możecie obejrzeć w zakładce moją ofertę fotografia ślubna. Zapraszam do kontaktu Wasz fotograf.

Fotograf Rzeszów – FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

 

 

Podczas sesji dziecięcych panuje spokojna i miła atmosfera. Zdjęcia z niej stają się wartościowymi pamiątka na Całe życie dla rodziców, dziadków, wujków i rodziny. Jestem osobą otwartą zawsze staram się dostosować do oczekiwań i potrzeb rodziców. Na zdjęciach staram się uchwycić dziecięce emocje, uśmiechy i pozytywną energię, której mają co niemiara. Jeśli Jesteś w ciąży i chcesz by Twój Maluszek miał pamiątkę w postaci zdjęć. Umów się wstępnie termin sesji przed porodem. Żeby nie okazało się, że nie mam wolnych terminów :). Na sesji dbam o to, aby zapewnić dziecku maksymalnie atrakcji i zabaw. Jeśli są możliwości pogodowe, zachęcam także wtedy do sesji plenerowych. Najczęściej dzieci bardzo swobodniej czują się w naturalnym otoczeniu, mogą swobodnie biegać, bawić się, wtedy fotograf podpatruję je dyskretnie przez obiektyw. Sesja dla dziecka jest wtedy dobrą zabawą i interesującą zabawą.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty które Znajdziecie Państwao w dziale FOTOGRAFIA DZIECIĘCA. Oglądnijcie moje portfolio i zapytajcie o wolny termin. Zapraszam fotograf Rzeszów.

Fotograf Rzeszów – FOTOGRAFIA NOWORODKOWA

 

 

Najlepiej jest fotografować między 5 a 14 dniem życia. Wtedy dziecko naturalnie układa się w pozycji embrionalnej, do której było przyzwyczajone przez 9 miesięcy. Wtedy własnie jego sen jest mocny i nie budzi się, gdy zmieniamy jego pozycję. Około trzeciego tygodnia zazwyczaj każdemu noworodkowi zaczyna psuć się cera. Pojawiają się mniejsze lub większe krostki odpowiedzialne za to są hormony przyjmowane z mlekiem mamy. Wtedy oczywiście też możemy zrobić sesję jednak w takim wypadku muszę włożyć dużo więcej pracy podczas retuszu zdjęć. Tyle tytułem wstępu.

FOTOGRAFIA NOWORODKOWA. Oglądnijcie moje portfolio i zapytajcie o wolny termin. Zapraszam Fotograf Rzeszów.

Fotograf Rzeszów – FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

 

Fotografia produktowa jest wyspecjalizowaną częścią fotografii reklamowej. Jej celem jest ukazanie w naturalny sposób cech produktów w rzeczywisty i nie zniekształcony sposób. Jako fotograf działający na rynku od 2005 roku polecam usługi w szerokim zakresie. Są to: zdjęcia produktów, fotografia produktowa, fotografia katalogowa, zdjęcia packshot oraz zdjęcia do stron internetowych. Oraz zdjęcia towarów i fotografia produktów. Wykonuję także zdjęcia produktów na potrzeby sklepów internetowych. Fotografie do katalogów, gazetek reklamowych, ulotek i innych drukowanych oraz multimedialnych materiałów reklamowych.

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA. Oglądnijcie moje portfolio i zapytajcie o wolny termin. Zapraszam Fotograf Rzeszów.

FOTO GRAFIKA Bartosz Hulinka

Budowlanych 15a, 35-210 Rzeszów

691 684 114

bartosz@hulinka.com

Numer NIP – 813 288 63 12

Godziny otwarcia

 • poniedziałek 09:00-17:00
 • wtorek 09:00-17:00
 • środa 09:00-17:00
 • czwartek 09:00-17:00
 • piątek 09:00-17:00
 • sobota 12:00-13:00
 • Niedziela Zamknięte

FOTO Grafika Bartosz Hulinka

FOTO Grafika Bartosz Hulinka

 

Budowlanych 15a, 35-210 Rzeszów

691 684 114

bartosz@hulinka.com

Numer NIP – 813 288 63 12

 

 • poniedziałek 09:00-17:00
 • wtorek 09:00-17:00
 • środa 09:00-17:00
 • czwartek 09:00-17:00
 • piątek 09:00-17:00
 • sobota 12:00-13:00
 • Niedziela Zamknięte

 

 

Pin It on Pinterest

Shares
Share This