691 684 114 bartosz@hulinka.com

Fotograf Rzeszów

Fotograf Rzeszów

Fotografia Dziecięca

Sprawdź moją ofertę

Fotografia Noworodkowa

Sprawdź moją ofertę

Fotografia Ślubna

Wolne Terminy

Fotografia Reklamowa

Sprawdź moją ofertę

Fotografia Produktowa

Sprawdź moją ofertę

Zdjęcia do Allegro

Sprawdź moją ofertę

Fotografia Wizerunkowa

Sprawdź moją ofertę

Fotopanele Rzeszów

Dowiedz się więcej

Fotograf Rzeszów

Fotograf Rzeszów – Fotografia. Dla niektórych jest dobrem luksusowym, dla innych jest złem koniecznym. Czymkolwiek fotografia jest dla Was, dziś bez dobrych zdjęć nie mam mowy o sukcesie i wspaniałej pamiątce przywołującej wspomnienia z przed wielu lat.
Nazywam się Bartosz Hulinka, moje główne zainteresowania to sesje zdjęciowe, fotografia ślubna, fotografia produktowa, fotografia dziecięca i noworodkowa a także fotografia biznesowa i wizerunkowa. Zajmuję się również fotografią reklamową, fotografią żywności oraz wykonywaniem panoram 360° do panoram w wizytówkach Google.
Mój główny obszar działania to Rzeszów i Podkarpacie, takie miasta jak Kraków, Tarnów, Dębica,Sanok, Krosno, Jasło. Reportaż ślubny wykonuję w całej Polsce. Na stronie można też dowiedzieć się jak podarować komuś sesję fotograficzną na prezent w postaci vouchera upominkowego. Zapraszam do pooglądania tego, czym się zajmuję. Mam nadzieję że znajdziesz tu coś dla siebie, wiele z moich realizacji znajdziecie Państwo w odpowiednich galeriach tematycznych. Jeśli nasuwają się Państwu jakieś pytania zapraszam do kontaktu chętnie odpowiem.

Fotografia Ślubna

 

 

Dla większości z nas ślub jest jednym z najważniejszych, jeżeli nie najważniejszym wydarzeniem w życiu. Dlatego tak ważną osobą jest dobry fotograf ślubny, który potrafi uchwycić wzniosłość tej chwili, atmosfery oraz towarzyszących jej emocji. Fotograf ślubny towarzyszy Parze Młodej od przygotowań ślubnych do zabawy weselnej. Musi być zawsze w odpowiednim miejscu, we właściwym czasie, jednak nie może przeszkadzać w ceremonii i zabawie. Tylko osoba z doświadczeniem jest w stanie sprostać temu wyzwaniu. Oferuję moje usługi głównie w Rzeszowie i jego okolicach, lecz jestem otwarty na propozycje spoza Podkarpacia. Jeżeli najważniejsze jest dla Was doświadczenie i jakość wykonanych fotografii, myślę że znajdziemy wspólny język. Jestem otarty na sugestie i wytyczne ze strony Pary Młodej w zakresie mojej pracy jako fotografa podczas reportażu ślubnego z ceremonii ślubnej i przyjęcia. Wspólnie z Parą Młodą wybieramy miejsca na zorganizowanie reportażu ślubnego. Klimat oraz styl końcowych fotografii również ustalamy z Parą Młodą w celu uzyskania optymalnego efektu końcowego . Moje dotychczasowe prace możecie obejrzeć w zakładce moją ofertę fotografia ślubna. Zapraszam do kontaktu Wasz fotograf.

Fotografia Dziecięca

 

 

Podczas sesji dziecięcych panuje spokojna i miła atmosfera. Zdjęcia z niej stają się wartościowymi pamiątkami na Całe życie dla rodziców, dziadków, wujków i rodziny. Jestem osobą otwartą zawsze staram się dostosować do oczekiwań i potrzeb rodziców. Na zdjęciach staram się uchwycić dziecięce emocje, uśmiechy i pozytywną energię, której mają co niemiara. Jeśli Jesteś w ciąży i chcesz by Twój Maluszek miał pamiątkę w postaci zdjęć. Umów się wstępnie termin sesji przed porodem. Żeby nie okazało się, że nie mam wolnych terminów :). Na sesji dbam o to, aby zapewnić dziecku maksymalnie atrakcji i zabaw. Jeśli są możliwości pogodowe, zachęcam także wtedy do sesji plenerowych. Najczęściej dzieci bardzo swobodniej czują się w naturalnym otoczeniu, mogą swobodnie biegać, bawić się, wtedy fotograf podpatruję je dyskretnie przez obiektyw. Sesja dla dziecka jest wtedy dobrą zabawą i interesującym wydarzeniem. Wspólnie z rodzicami ustalamy końcowy klimat zdjęć po retuszu. 

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty które Znajdziecie Państwo w dziale FOTOGRAFIA DZIECIĘCA. Oglądnijcie moje portfolio dotyczącego fotografii dziecięcej i zapytajcie o wolny termin. Serdecznie zapraszam fotograf Rzeszów.

Fotografia Noworodkowa

 

 

Maluszki najlepiej jest fotografować między 5 a 16 dniem życia. Właśnie wtedy dzieci naturalnie układają się w pozycji embrionalnej, do której były przyzwyczajone przez 9 miesięcy. Wtedy własnie sen dziecka jest mocny i nie maluszek budzi się, gdy zmieniamy jego pozycję. Około trzeciego tygodnia zazwyczaj każdemu noworodkowi zaczyna psuć się cera. Mogą pojawiać się mniejsze lub większe krostki odpowiedzialne za to są hormony przyjmowane z mlekiem mamy. Wtedy oczywiście też możemy zrobić sesję jednak w takim wypadku muszę włożyć dużo więcej pracy podczas retuszu zdjęć. Zalecam wtedy jednak poczekać do momentu kiedy cera maluszka poprawi się. Po zakończonej sesji fotograficznej wspólnie z rodzicami ustalamy końcowy klimat w jakim maja być wykonane zdjęcia. Tyle tytułem wstępu.

Fotografia Noworodkowa. Zapraszam  do  Oglądnięcia moje portfolio dotyczącego fotografii noworodkowej. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. Zapraszam Fotograf Rzeszów.

Fotografia Produktowa

 

Fotografia produktowa jest wyspecjalizowaną częścią fotografii reklamowej. Jej celem jest ukazanie w naturalny sposób cech produktów w rzeczywisty i nie zniekształcony sposób. Jako fotograf działający na rynku od 2005 roku polecam usługi w szerokim zakresie. Są to: zdjęcia produktów, fotografia produktowa, fotografia katalogowa, zdjęcia packshot oraz zdjęcia do stron internetowych. Oraz zdjęcia towarów i fotografia produktów. Wykonuję także zdjęcia produktów na potrzeby sklepów internetowych. Fotografie do katalogów, gazetek reklamowych, ulotek i innych drukowanych oraz multimedialnych materiałów reklamowych. W skład moich usług wchodzi również fotografia do Allegro.

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA. Oglądnijcie moje portfolio i zapytajcie o wolny termin. Zapraszam Fotograf Rzeszów.

Fotografia Reklamowa

 

W FOTO Grafika Bartosz Hulinka realizuję projekty z zakresu fotografii reklamowej. W ramach fotografii reklamowej wykonuję zdjęcia produktowe w studio oraz zdjęcia reklamowe w plenerze. W zależności od danej sytuacji istnieje możliwość zaaranżowania scenografii dla przestrzeni w której fotografujemy. Dla niektórych produktów są wykonywane zdjęcia typowo katalogowe. Moje studio fotograficzne jest w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt zarówno do fotografii reklamowej  jak i produktowej, co pozwala mi na realizację nawet bardzo trudnych i czasochłonnych reklamowych sesji fotograficznych.

FOTOGRAFIA REKLAMOWA. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce fotografia reklamowa. Zapraszam Fotograf Rzeszów.

FOTO GRAFIKA Bartosz Hulinka

Budowlanych 15a, 35-210 Rzeszów

691 684 114

bartosz@hulinka.com

Numer NIP – 813 288 63 12

Godziny otwarcia

  • poniedziałek 09:00-17:00
  • wtorek 09:00-17:00
  • środa 09:00-17:00
  • czwartek 09:00-17:00
  • piątek 09:00-17:00
  • sobota Zamknięte
  • Niedziela Zamknięte

FOTO Grafika Bartosz Hulinka