691 684 114 bartosz@hulinka.com

Fotopanele Rzeszów.

Fotopanele Rzeszów

Fotopanele Rzeszów. Urządzacie mieszkanie? Zmieniacie wystrój wnętrza? Nie wiecie co zrobić z pustą ścianą w pokoju? Mam dla Was rozwiązanie, które zachwyci waszych gości i sprawi, że każde wnętrze nabierze blasku. Jeżeli jeszcze ich nie znacie to najlepszy moment aby poznać Fotopanele na wymiar PCV. Jest to nic innego jak zdjęcie na folii przyklejone do PCV. Może brzmi banalnie, ale efekty potrafią zaskoczyć nawet najbardziej wybrednych klientów. Dzięki zastosowaniu laminatu zdjęcia są bardzo wyraźne a kolory intensywne. Mają szerokie zastosowanie od typowej dekoracji ściennej, po blaty aż do podłóg. Dzięki temu, że są odporne zarówno na zarysowania jak i detergenty, łatwo się je czyści i mogą być ozdobą nie tylko pokoju, ale też kuchni czy łazienki.

Fotopanele Rzeszów.

Fotopanele na wymiar Rzeszów

Fotopanele Rzeszów

fotopanele Rzeszów

Fotopanele Rzeszów

Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych płytek. Są wygodne w montażu i wytrzymałe. Ożywią każde nawet najsmutniejsze wnętrze nadając mu nowoczesnego wyglądu. Każdy z nich może przedstawiać inną grafikę, ale można też układać z nich większe kompozycje, kontynuując jedno zdjęcie na kilku panelach. Ożywią każde nawet najsmutniejsze wnętrze nadając mu nowoczesnego wyglądu. Każdy z nich może przedstawiać inną grafikę, ale można też układać z nich większe kompozycje, kontynuując jedno zdjęcie na kilku panelach. Są znakomitym dopełnieniem każdego nowoczesnego salonu. Jeżeli chcecie wybrać gotowy wzór dysponuję szeroką bazą zdjęć o różnej tematyce. Przynieście własne zdjęcia a przygotuję dla Was oryginalne fotopanele, jakich nie ma nikt inny na świecie. Są doskonałym prezentem dla bliskich i przyjaciół. Nie niszczą się, nie blakną, mogą posłużyć wam długie lata. Jeżeli macie jakieś pytania to śmiało dzwońcie, piszcie lub po prostu przyjdźcie do mojej pracowni.

fotopanele Rzeszów na wymiar

Fotopanele na wymiar Rzeszów

Fotopanele Rzeszów

Chętnie rozwieję wasze wątpliwości i pomogę w wyborze. Doradzę jaki materiał wybrać o jakiej gramaturze czy ma ją być to pojedyncze obrazy czy może mają tworzyć tematyczną sekwencję. Wytłumaczę jaki materiał nadaje się do zastosowania w środku budynku a jaki na zewnątrz. Fotopanele Rzeszów. Cena za fotopanele jest liczona indywidualnie w zależności od formatu oraz grubości materiału. Przykładowo fotopanel 50/35 cm na 3 mm. PCV to koszt 40 zł jeśli ma z tyłu plastikowe profile 2,5 cm. które dystansują obraz od ściany. Jeśli nie i będą klejone bezpośrednio do ściany na taśmach panel kosztuje 35 zł przy takim samym wymiarze. Foto-panele wielkoformatowe czyli takie które można przykleić zamiast płytek w kuchni pod szafkami, bądź w salonie są również wyceniane indywidualnie i tu cena zależna jest od wielkości zamówienia. I po właściwie tyle w dziale fotopanele Rzeszów. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

KONTAKT

Facebook

FOTO GRAFIKA Bartosz Hulinka

Budowlanych 15a, 35-210 Rzeszów

691 684 114

bartosz@hulinka.com

Numer NIP – 813 288 63 12

Godziny otwarcia

  • poniedziałek 09:00-17:00
  • wtorek 09:00-17:00
  • środa 09:00-17:00
  • czwartek 09:00-17:00
  • piątek 09:00-17:00
  • sobota Zamknięte
  • Niedziela Zamknięte

FOTO Grafika Bartosz Hulinka