Fotografia Noworodkowa Rzeszów

Fotografia noworodkowa Rzeszów

Zdjęcia Noworodkowe Rzeszów

Pierwsze miesiące życia dziecka są najlepszym czasem na zrobienie zdjęć Noworodkowi.

Najlepiej jest fotografować między 5 a 14 dniem życia. Wtedy dziecko naturalnie układa się w pozycji embrionalnej, do której było przyzwyczajone przez 9 miesięcy. Wtedy właśnie jego sen jest mocny i nie budzi się, gdy zmieniamy jego pozycję.  Tyle tytułem wstępu w dziale fotografia noworodkowa i zdjęcia noworodkowe Rzeszów.

Zdjęcia Noworodkowe Rzeszów

Jeżeli przyjeżdżam do Państwa, potrzebuje około 20 minut na przygotowanie miejsca pracy. Przywożę ze sobą specjalną poduszkę która pomaga nam w pozycjonowaniu dzieci. Mam kilka kocyków, na których będziemy wkomponowywać maluszka. Przeróżne dodatki w postaci przebranek, czapeczek, kocyków, opasek i owijek i teł fotograficznych.

Jeśli obejrzeliście Państwo moje zdjęcia noworodkowe, zauważycie, że jestem zwolennikiem naturalny fotografii. Lubię wykorzystywać miękkie kocyki, różnorodne barwy i ciekawe faktury materiałów. Stosuję dodatkowe oświetlenie do fotografii, chociaż zdarza się, że przy niektórych fotografiach jest zbędne. Korzystam także ze światła naturalnego do fotografii noworodkowej. Przeważnie jeśli pogoda sprzyja robię zdjęcia przy oknie. Im większe tym lepsze. Pozwala mi to na uzyskanie bardzo naturalnego oświetlenia.

Zdjęcia Noworodkowe Rzeszów

 

 

Studio fotograficzne, w którym są robione zdjęcia jest ogrzane do temperatury odpowiedniej dla niemowlaka. Sesja trwa od 1 do 1,5 godziny. Wszystko zależy od tego, jak nasz mały model będzie się zachowywał. W razie potrzeby zrobimy przerwę na przykład na karmienie. Zwykle staram się, żeby każdy maluch miał zdjęcie minimum w 3-4 różnych aranżacjach. Jednak naprawdę dużo zależy od samego dziecka. Kiedy maluszek nie daje się ułożyć a zdarza się, że są takie maluchy, które czują się bezpiecznie tylko i wyłącznie w ramionach swojej mamy – wtedy robię zdjęcia naturalne, podczas karmienia lub przytulania.  Zapraszam także do działu Fotografia dziecięca oraz na mój profil na Facebooku.

 

Fotografia noworodkowa cena:

 

Pakiet I cena – 320 zł

Zdjęcia Noworodkowe Rzeszów

W cenie sesji noworodkowej otrzymujecie Państwo:

  • 100 – 150 dokładnie wyretuszowanych fotografii dziecięcych na dwóch płytkach DVD z nadrukiem.
  • 20 odbitek w formacie 22,5 x 15cm. na jedwabnym, matowym lub błyszczącym papierze.

 

Pakiet II cena – 470 zł

Zdjęcia Noworodkowe Rzeszów

W cenie sesji noworodkowej otrzymujecie Państwo:

  • 100 – 150dokładnie wyretuszowanych fotografii dziecięcych na dwóchpłytkach DVD z nadrukiem.  
  • 20 odbitek w formacie 22,5 x 15cm. na jedwabnym, matowym lub błyszczącym papierze.
  • 3 Foto-Panele ścienne w formacie 48 x 32cm. z dystansami od ściany 2,5cm.

Zadzwoń i Zarezerwuj termin już dziś.

Istnieje możliwość wykonania foto-paneli ze zdjęć fotografii noworodkowej

Tu Możecie Państwo zobaczyć moje ostatnie realizacje

z działu Fotografia Noworodkowa

Fotografia noworodkowa Wojtuś

Fotografia noworodkowa Wojtuś. Fotografia noworodkowa Wojtuś     Fotografia noworodkowa Wojtuś. Jednego słonecznego popołudnia w mojej pracowni pojawił się Pan Wojtuś z rodziną. I tak się złożyło, że został gwiazdą najnowszej sesji. Model przed obiektywem prezentował...

Pin It on Pinterest

Shares
Share This