691 684 114 bartosz@hulinka.com

Fotografia produktowa Rzeszów zdjęcia produktowe

 

Fotografia produktowa Rzeszów, Sanok, Krosno, zdjęcia produktowe

 

Fotografia produktowa Rzeszów zdjęcia produktowe

Fotografia produktowa to wyspecjalizowana część fotografii reklamowej. Ma na celu ukazanie w naturalny sposób cech produktów w rzeczywisty i nie zniekształcony sposób. Jako fotograf działający na rynku od 2005 roku polecam usługi w szerokim zakresie. Są to: zdjęcia produktów, fotografia produktowa, fotografia katalogowa, zdjęcia packshot. Oraz zdjęcia towarów i fotografia produktów. Wykonuję także zdjęcia produktów na potrzeby sklepów internetowych. Fotografie do katalogów, gazetek reklamowych, ulotek i innych drukowanych oraz multimedialnych materiałów reklamowych.

Zamów bezpłatne zdjęcie testowe

Zadzwoń i umów się na termin już dziś.

 

Fitografia Produktowa Rzeszów Zdjęcia Produktowe

Fotografia przedstawiająca produkty na jednolitym tle zazwyczaj białym, pokazujące przedmiot w jak najlepszym świetle i w atrakcyjnym ujęciu. Fotografie produktowe wykonuję najczęściej z miękkim oświetleniem. Tak żeby dobrze uwidocznić niezbędne detale. Zdjęcia produktów realizowane są najczęściej z przeznaczeniem do katalogów, na opakowania, do stron internetowych. Jak również do prezentacji w internecie oraz innych działań reklamowych.

Fotografia Produktowa Rzeszów Zdjęcia Produktowe

 

Wykonuję zdjęcia produktów dla klientów z terenu Podkarpacie. Wykonuję zdjęcia produktów dla klientów z takich miast jak: Rzeszów, Sanok, Krosno, Lesko, oraz wielu innych.

Wykonywane przeze mnie packshoty są wykorzystywane do prezentacji sprzedawanych towarów przeważnie w internecie jak i materiałach drukowanych.

Zdjęcia produktowe muszą z jednej strony ukazywać rzeczywiste cechy produktów, jak i ukazywać produkty w jak najlepszym świetle.

Zdjęcia produktowe najczęściej wykonywane są na białych tłach, często są także szparowane(wycinane z tła).

Fotografia Produktowa Rzeszów Zdjęcia Produktowe

Fotografia produktowa Rzeszów to także zdjęcia typu duch czyli zdjęcia na manekinach. Stały się one nie tak dawno bardzo popularnym sposobem prezentacji odzieży. Zdjęcia z wykorzystaniem manekinów stopniowo zastępują tradycyjne fotografie wykonywane na modelkach. Dużą zaletą tego typu zdjęć jest niska cena względem tych wykonywanych na modelach.

Wykonuję zdjęcia produktowe:

  • fotografia produktowa żywności
  • fotografia produktowa przedmiotów
  • fotografia produktowa gadżetów reklamowych
  • fotografia produktowa rękodzieła artystycznego
  • fotografia produktowa książek
  • fotografia produktowa materiałów reklamowych takich jak; wizytówki, foldery
  • fotografia produktowa materiałów budowlanych

Zamów bezpłatne zdjęcie testowe

Zadzwoń i umów się na termin już dziś.

Jeśli Macie Państwo jakieś pytania zaprasza do kontaktu.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This