691 684 114 bartosz@hulinka.com

Fotografia produktowa Rzeszów zdjęcia produktowe

Fotografia produktowa Rzeszów, Sanok, Krosno, zdjęcia produktowe.

 

Fotografia produktowa Rzeszów zdjęcia produktowe

 

Fotografia produktowa to wyspecjalizowana część fotografii reklamowej. Ma na celu ukazanie w naturalny sposób cech produktów w rzeczywisty i nie zniekształcony sposób. Dlatego jako fotograf działający na rynku od 2005 roku polecam usługi w szerokim zakresie.

Są to: zdjęcia produktów, fotografia produktowa, fotografia katalogowa, zdjęcia packshot. Oraz zdjęcia towarów i fotografia produktów. Wykonuję także zdjęcia produktów na potrzeby sklepów internetowych. Przede wszystkim fotografie do katalogów, gazetek reklamowych, ulotek i innych drukowanych oraz multimedialnych materiałów reklamowych. Wykonuję optymalizację fotografii produktowej pod strony internetowe.

Zamów bezpłatne zdjęcie testowe

Zadzwoń i umów się na termin już dziś.

 

Zdjęcia Produktowe

 Fotografia produktowa Rzeszów.

 

Fotografia przedstawiająca produkty na jednolitym tle zazwyczaj białym, pokazujące przedmiot w jak najlepszym świetle i w atrakcyjnym ujęciu. Fotografie produktowe wykonuję najczęściej z miękkim oświetleniem. Tak żeby dobrze uwidocznić niezbędne detale. Zdjęcia produktów realizowane są najczęściej z przeznaczeniem do katalogów, na opakowania, do stron internetowych. Innymi słowy do prezentacji w internecie oraz innych działań reklamowych.

Fotografia Produktowa

 

 

Zdjęcia produktowe Rzeszów

 

 

Przede wszystkim wykonuję zdjęcia produktów dla klientów z terenu Podkarpacia. Innymi słowy wykonuję zdjęcia produktów dla klientów z takich miast jak: Rzeszów, Sanok, Krosno, Lesko, oraz wielu innych. Jednak zdarzają się również klienci z poza tego regionu.

Wykonywane przeze mnie packshoty są wykorzystywane do prezentacji sprzedawanych towarów przeważnie w internecie jak i materiałach drukowanych.

Dlatego zdjęcia produktowe muszą z jednej strony ukazywać rzeczywiste cechy produktów, jak i ukazywać produkty w jak najlepszym świetle.

Zdjęcia produktowe najczęściej wykonywane są na białych tłach, często są także szparowane innymi słowy wycinane z tła.

Zdjęcia Produktowe Rzeszów

Fotografia produktowa Rzeszów

 

 

Fotografia produktowa Rzeszów to także zdjęcia typu duch czyli zdjęcia na manekinach. Stały się one nie tak dawno bardzo popularnym sposobem prezentacji odzieży. Zdjęcia z wykorzystaniem manekinów stopniowo zastępują tradycyjne fotografie wykonywane na modelkach. Dlatego dużą zaletą tego typu zdjęć jest przede wszystkim niska cena względem tych wykonywanych na modelach. Zapraszam państwa również do działu zdjęcia do Allegro Rzeszów.

 

Wykonuję zdjęcia produktowe:

 • fotografia produktowa żywności
 • fotografia produktowa przedmiotów
 • fotografia produktowa gadżetów reklamowych
 • fotografia produktowa rękodzieła artystycznego
 • fotografia produktowa książek
 • fotografia produktowa materiałów reklamowych takich jak; wizytówki, foldery
 • fotografia produktowa materiałów budowlanych

Zamów bezpłatne zdjęcie testowe

Zadzwoń i umów się na termin już dziś.

Fotografia produktowa Lornetki

Fotografia produktowa Lornetki

Fotografia produktowa Lornetki. Fotografia produktowa Lornetki Fotografia produktowa Lornetki ZEN-RAY. W dzisiejszych czasach nic już nie jest tak łatwe jak kiedyś. Nawet posiadając tak nieskomplikowane, jak by się mogło wydawać hobby jakim jest obserwacja przyrody,...

Jeśli Macie Państwo jakieś pytania zaprasza do kontaktu.

FOTO GRAFIKA Bartosz Hulinka

Budowlanych 15a, 35-210 Rzeszów

691 684 114

bartosz@hulinka.com

Numer NIP – 813 288 63 12

Godziny otwarcia

 • poniedziałek 09:00-17:00
 • wtorek 09:00-17:00
 • środa 09:00-17:00
 • czwartek 09:00-17:00
 • piątek 09:00-17:00
 • sobota 12:00-13:00
 • Niedziela Zamknięte

FOTO Grafika Bartosz Hulinka