691 684 114 bartosz@hulinka.com

Fotografia reklamowa Rzeszów Palm.

Fotografia reklamowa Rzeszów Palm

Fotografia reklamowa Rzeszów Palm

Sesja zdjęciowa wykonana podczas pracy w firmie Spidruk dla firmy Palm.

Powstałe w 2014 roku studio fotografii produktowej i reklamowej mieszczące się w Rzeszowie. Studio szczególnie wyspecjalizowało się w zdjęciach produktowych (packshot) oraz różnego rodzaju zdjęciach reklamowych. Działam także zdalnie wykonując packshoty dla Klientów z takich miast jak Rzeszów, Sanok, Krosno, Jasło oraz całej Polski.

Zapewniam profesjonalne wsparcie w realizacji wizji Klienta. Począwszy od przygotowania produktu, na zaawansowanej postprodukcji kończąc. Niezwykła dbałość o szczegóły sprawia, że wykonane zgodnie ze wskazówkami Klienta zdjęcia są na wysokim poziomie. Skutecznie sprzedają produkt. Profesjonalizm gwarantuje realizację zlecenia w krótkim czasie i w ramach ustalonego budżetu.

Moi Klienci to zupełna mieszanka jeśli chodzi o miejsce prowadzenia działalności czy specyfikację produktów. Są to zarówno firmy małe, często dopiero startujące, jak i duże, wszystkim nam znane marki.

Jeśli Posiadacie Państwo firmę i zależy Wam na rzetelnym i w pełni profesjonalnym wizerunku zarówno firmy jak i produktów serdecznie zapraszam do współpracy.

Fotografia Reklamowa Rzeszów

Facebook