691 684 114 bartosz@hulinka.com

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga ślimak

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga ślimak

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga ślimak

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga ślimak

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ze spotkania ze śliczną malutką Igą. Kreacja wykonana z różnokolorowej włóczki. Rodzicom dziękuję za spotkanie z tak uroczym malcem. Sesja fotograficzna była wyjątkowo udana choć nie obyło się bez incydentów :). Z myślą o Was wciąż kupuję nowe dodatki na sesje. Jest dla mnie ważne, żeby wszystkie rzeczy były delikatne,  bardzo miękkie, interesujące i ciekawe. Wszystko po to, żeby sesje dziecięce były oryginalną i niepowtarzalną pamiątką dla Was i Waszych rodzin na lata :).
Sesje noworodkowe są bardzo wyjątkowymi sesjami ponieważ czas bardzo szybko ucieka, dzieci bardzo szybko rosną a my zapominamy jak wyglądały zaraz po narodzeniu. Sesję noworodkową najlepiej zaplanować między 5 – 14 dniem życia maluch. Noworodki wtedy długo śpią i są bardzo plastyczne jednocześnie łatwo je ułożyć.
Sesja noworodkowa może potrwać nawet do 3 godzin, Nie oznacza to jednak, że przez cały ten czas będziemy robić zdjęcia. W między czasie Mamy czas na karmienie, przewijanie, przytulanie. Tu dziecko dyktuje nam tempo oraz przebieg naszej sesji.
Rodzice którzy nie zdążyli zrobić sesji noworodkowej mogą spokojnie umówić się na sesję niemowlęcą. Różni się ona od noworodkowej. Przy tego typu desjach nie czekamy aż maluszek uśnie. Jednak jeśli tak się zdarzy oczywiście wykorzystujemy tą sytuację.
Sesje noworodkowe i sesje niemowlęce wykonuję w studio, lub u Państwa w domu.
Serdecznie zapraszam Bartek Hulinka.