691 684 114 bartosz@hulinka.com

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga dinozaur

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga dinozaur

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga dinozaur

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga dinozaur

Świeżo wykluty dinozaur :). Wyjątkowo groźny i wygłodniały.Iga to jedna z tych małych modelek, która na długo zostanie w pamięci, ponieważ dała nam zrealizować prawie wszystkie pomysły, jakie mieliśmy na fotografie. Udało się zrobić zdjęcia pełne stonowanych kolorowych i świateł, zarówno gdy czuwała , jak i słodko spała.  Na życzenie rodziców wszystkie zdjęcia z sesji Igi były wykonane tez używając dużej głębi ostrości miały być ostre w całym kadrze. To czy używam małej czy dużej głębi ostrości zależy od indywidualnych preferencji moich klientów a ja dostosowuję się do ich gustów.

Sesje noworodkowe do których wykorzystywane są przeróżne stroje i przebrania to doskonała pamiątka. Szczególnie wesoła po latach kiedy dziecko jest już duże albo dorosłe. Kolekcjonowanie foto albumów ze zdjęciami pociech jest o tyle wartościowe, że nawet po latach w rodzinnym gronie na świętach czy innych uroczystościach zawsze miło jest wrócić pamięcią wstecz oglądając zdjęcia i przywołując wspomnienia. Ci z Państwa którzy nie zdążyli wykonać sesji noworodkowej Mogą zawsze umówić się na sesję dziecięcą lub niemowlęcą. Tego typu sesje różnią się od noworodkowych sesji fotograficznych dość istotnie. Przy tego typu fotografiach nie czekamy aż nasz mały model uśnie. Jednak gdy tak się zdarzy  wykorzystujemy tą sytuację.
Zdjęcia noworodkowe i zdjęcia niemowlęce wykonuję w studio, lub u Państwa w domu.

Serdecznie zapraszam do współpracy. Wspólnie możemy zaaranżować wiele sytuacji w studiu fotograficznym. Chętnie zrealizuję Państwa pomysły dotyczące kadrów, oświetlenia jak i przebrań.

Fotografia Noworodkowa