691 684 114 bartosz@hulinka.com

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola 3

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola 3

 

 

 

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola 3

Fotografia dziecięca Rzeszów – Pola 3 – zdjęcia

Pola – kolejna mała modelka, która jest marzeniem każdego fotografa dziecięcego. Niebywale grzeczna, ułożona, doskonale współpracowało się zarówno z Nią jak i z jej Rodzicami. Pola przyjechała na sesję z okazji ukończenia na 1 roczku. Pozdrawiam serdecznie całą rodzinę przeuroczej Poli.  Fotografowanie dzieci to fascynująca praca dająca ogromną satysfakcję. Bardzo lubię pracować z maluchami a jeszcze bardziej z maluszkami tuż po narodzinach. Dzieci to wspaniali modele. Te starsze często wdzięczą się do aparatu, czasem wygłupiają przed obiektywem, młodsze gdy się Bawią zachowują się bardzo naturalnie gdyż z reguły nie wiedzą, że są fotografowane.
Dla fotografa każda sesja to nie lada wyzwanie, bywa, że modelom trzeba poświęcić nawet kilka godzin aby uzyskać satysfakcjonujące efekty.
Zapraszam rodziców ze swoimi dopiero co narodzonymi pociechami na sesje noworodkowe. Bardzo chętnie uwiecznię na zdjęciach również dzieci już raczkujące i biegające. Sesje wykonuję w plenerze, w domu klienta lub w  studio fotograficznym w Rzeszowie.
Serdecznie zapraszam do oglądania zdjęć.

Fotograf dziecięcy – Bartosz Hulinka