691 684 114 bartosz@hulinka.com

Fotografia dziecięca Rzeszów Modelka

Fotografia dziecięca Rzeszów Modelka

Fotografia dziecięca Rzeszów mała modelka Pola

Fotografia dziecięca Rzeszów mała modelka Pola

Fotografia dziecięca Rzeszów mała modelka Pola. Zdjęcia z niezapomnianej sesji z Malutką Polą gdzie głównie rodzice byli głównymi prowodyrami świetnej atmosfery w studio. Podczas zdjęć bawiliśmy się wyśmienicie a kiedy malutka Pola traciła cierpliwość właśnie rodzice wymyślali coraz to zmyślniejsze zabawy.

Chciałbym dać Wam przepis na niezapomnianą pamiątkę dla Twojego dziecka. Taką która przetrwa nie jedną próbę czasu i będzie wzruszać za każdym razem, gdy na nią spojrzycie. Sesja fotograficzna w Rzeszowie to niepowtarzalny sposób, aby uwiecznić beztroskie chwile waszych dzieci. Z ogromnym zaangażowaniem i fascynacją i  tworzę fotografię dziecięcą w Rzeszowie. Wykorzystuję pokłady własnej kreatywności oraz całą energię moich małych modeli.

Moje wykształcenie artystyczne ułatwia mi tworzenie przyjaznej atmosfery podczas sesji dziecięcych. Dlatego właśnie fotografia dziecięca, którą wykonuję zyskuje spontaniczny charakter, a fotografowane dzieci bez skrępowania ukazują swą niepowtarzalną naturę.

Moim polem fotograficznej działalności jest głównie Rzeszów, chętnie niejednokrotnie wykraczam poza jego granice. Fotografia dziecięca, to przede wszystkim niesztampowe pomysły, które uchwycą to co niewidoczne dla oczu.

Zapraszam do obejrzenia  galerii zdjęć z w dziale Fotografia Dziecięca. Można znaleźć tam moje ostatnie realizacje jak i wcześniejsze. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania związane z sesjami dziecięcymi, terminami oraz podpowiem jak optymalnie przygotować się do sesji.

Zapraszam wszystkie rodziny z Rzeszowa i okolic do wspólnego tworzenia  niepowtarzalnej pamiątki, do której zawsze Wrócicie z wielkim sentymentem.

Fotografia Dziecięca Rzeszów

Facebook