691 684 114 bartosz@hulinka.com

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa

zdjęcia zrealizowane podczas pracy w firmie Spidruk

 

Fotografia reklamowa. To właśnie zdjęcie rozpoczyna reklamę i sprzedaż. Jest ono pierwszym elementem, który ma przyciągać uwagę, w dalszej kolejności klient skupia się na hasłach reklamowych oraz na logotypie firmy.

 

 

fotografia reklamowa Rzeszów

Fotografia Reklamowa Rzeszów

 

Mam do dyspozycji studio wyposażone w wysokiej klasy sprzęt fotograficzny. Wiem w jaki sposób przedstawić wydarzenia i produkty. Tak aby nie tylko spodobały się klientom, ale stały się wizytówką firmy. Wykonuję zdjęcia na pokazach, wykonuję sesje, sportowe, portretowe również biznesowe, fotografie żywności, przedmiotów i architektury. Profesjonalnie sfotografuję dla Państwa każdy obiekt i wydarzenie. Które może stać się podstawą kampanii reklamowej Państwa firmy lub działalności. Realizuję bardzo szeroki wachlarz usług: zdjęcia typu packshot oraz bardzo rozbudowane sesje. Packshoty, produkty, biżuteria, sport, motoryzacja, ludzie. Grafika 2D, retusz fotografii, wycinanie z tła.

Oferuję państwu bardzo atrakcyjne ceny w stosunku do jakości wykonanych prac.

Fotografia reklamowa – od pomysłu po realizację. Pomagam w sferze konceptualnej, szukam wraz z Państwem najbardziej efektywnych rozwiązań. Finalnie realizuję dowolny pomysł w najwyższej jakości obrazu. Retuszuję wybrane kadry, zaawansowana postprodukcja, retusz produktów i kosmetyków, biżuterii. Kalibruję kolory, przygotowuję wszelkie obrazy cyfrowe do druku i publikacji w internecie. Jeśli jesteście państwo zainteresowani współpracą ze mną zapraszam do zapoznania się z rozszerzoną ofertą którą znajdziecie Państwo w zakładce Fotografia reklamowa Rzeszów. Zapraszam serdecznie do współpracy.

 

Zobacz więcej zdjęć

Skills

Posted on

15 stycznia 2016

Skills

Posted on

15 stycznia 2016

Pin It on Pinterest

Shares
Share This