691 684 114 bartosz@hulinka.com

Fotografa Noworodków

Fotografa Noworodków

Fotografa Noworodków.

Fotografa Noworodków

 

Fotografa Noworodków

Fotografa Noworodków – Zdjęcia Noworodkowe

 

Wraz z Rodzicami dbając o dobro i wygodę naszych najmniejszych modeli stworzę dla Was magiczne zdjęcia. Ten anielski okres w życiu Waszych dzieci jest ulotny. Dzieci tak szybko rosną i warto ten cudowny czas zatrzymać w kadrze by móc do niego wracać po latach. Fotografia noworodkowa i dziecięca niesie ze sobą wiele możliwości, przede wszystkim jest jednak okazją do pokazania oblicza miłości poprzez te najmniejsze istotki, które fotografuję. Jestem otwarty na wszelkie propozycje ze strony rodziców. Dysponuję także sporym zbiorem przebranek dla noworodków, różnymi tłami i rekwizytami fotograficznymi. Jednak jeśli Macie państwo własne sugestie lub pomysły chętnie je zrealizuję.

 

Zdjęcia Noworodkowe - Iga 2

Zdjęcia Noworodkowe – Iga 2 – zdjęcia

 

Fotografa Noworodków. Istnieje możliwość odwiedzenia Państwa przeze mnie w państwa domu. Potrzebuję wtedy mniej więcej pół godziny na przygotowanie przenośnego studia. Specjalna poduszka posłuży nam do pozycjonowania malucha podczas sesji, a kocyki przydadzą się do wkomponowania w przeróżne tła. Dysponuję też dodatkami takimi jak: przebranka, czapeczki, opaski i miękkie owijki. Jestem zwolennikiem naturalnych fotografii. Robię wszystko, żeby dziecko czuło się bezpiecznie.

Wolę jednak, gdy przyjeżdżacie Państwo do mnie. Mam wtedy wszystkie niezbędne do sesji rzeczy pod ręką. Jeśli mama boi się ruszać z domu z maleństwem, wtedy jadę do Państwa na zdjęcia. Studio fotograficzne, w którym robię zdjęcia przed sesją dogrzewam. Sesja trwa od 2 do 3 godzin. Dużo zależy od tego, jak nasz mały model będzie się zachowywał. Jeśli zajdzie taka potrzeba zrobimy przerwę na przykład na karmienie. Staram się, żeby każdy maluch miał zdjęcia minimum w trzech różnych kolorystykach. Zwykle bardzo dużo zależy od samego dziecka.
Kiedy maluszek nie daje się ułożyć a zdarza się, że są takie dzieci, które czują się bezpiecznie wyłącznie w ramionach swojej mamy, robię zdjęcia naturalne, podczas karmienia lub przytulania. Więcej informacji oraz skromna galerię znajdziecie Państwo w dziale Fotografia noworodkowa Rzeszów. Serdecznie zapraszam.

 

 

Zobacz więcej zdjęć

Skills

Posted on

15 stycznia 2016

Skills

Posted on

15 stycznia 2016

Pin It on Pinterest

Shares
Share This