691 684 114 bartosz@hulinka.com

Fotografia reklamowa Powerslide Tau Carbon undercover T rex.

Fotografia reklamowa Powerslide Tau Carbon  undercover T rex

Powerslide Tau Carbon undercover T rex

Zdjęcia wykonane dla SZKÓŁKA ROLKOWA RZESZÓW. Zestaw Powerslide Tau Carbon 80 Trinity Pro + Undercover T-rex – bulet radius.

Nowe rolki do skejtu od Powerslide. Trzy punktowy bardzo nisko położony środek ciężkości Tau. Dużo lepsze przekazywanie siły oraz poziomu drgań. Możliwość regulacji łyżew. Dodatkowo zestaw został zmodyfikowany dodany został Undercover T-rex 255 – 125mm co sprawia, że cały set dedykowany jest raczej dla osób zaawansowanych, preferujących bardzo szybka jazdę i nie bojących się wyzwań.

Fotografia reklamowa Rzeszów - Zdjęcia reklamowe Rzeszów

Fotografia reklamowa Powerslide Tau Carbon undercover T rex

Powerslide Tau Carbon undercover T-rex Fotografia reklamowa

Powerslide Tau Carbon Fotografia reklamowa Rzeszów

Powerslide Tau Carbon Fotografia reklamowa

Zdjęcia reklamowe Rzeszów

Powerslide Tau Carbon undercover T rex

Fotografia-reklamowa-Powerslide-Tau-Carbon

Fotografia-reklamowa-Rzeszów-Powerslide-Tau-Carbon-undercover-T-rex

Fotografia-reklamowa-Rzeszow-Powerslide-Tau-Carbon

Do swoich zleceń podchodzę w sposób profesjonalny i indywidualny. Za każdym razem dokładnie ustalając z Państwem wasze potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu zawsze wykonuję profesjonalne zdjęcia reklamowe. A wszystkim moim klientom daję gwarancję najwyższej jakości fotografii reklamowej, eventowej i korporacyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą z zakresu fotografia reklamowa. Moje usługi świadczę przede wszystkim w Rzeszowie i na Podkarpaciu, jednak wszystko jest kwestią umowną i często wszędzie tam, gdzie będziecie mnie Państwo potrzebowali. Współpracuję z małymi, średnimi i dużymi firmami, nie rzadko także z klientami indywidualnymi. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Facebook