Fotografia Ślubna Rzeszów


Fotografia ślubna Rzeszów. Fotograf ślubny Rzeszów.

 

 

 

 

Fotografia ślubna Rzeszów. Fotograf ślubny Rzeszów. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Niektórzy twierdza nawet, że to zjawisko na tyle ważne – zarówno w duchowym, jak i materialnym aspekcie. Utrwalenie go na nośniku fotograficznym jest niemalże obowiązkiem rodzinnym, znajomościowym, przyjacielskim. Ba! Nawet społecznym. Można śmiało rzec, iż należy do niezbędnych rytuałów człowieka na wszystkich kontynentach. Bez wątpienia jest obrzędem niepowtarzalnym, nawet wtedy gdy ktoś bierze kilka ślubów. Każdy z nich jest wyjątkowy.

 

Zadaniem fotografa towarzyszącego Parze Młodej, jest oddanie atmosfery, która towarzyszy podniosłemu wydarzeniu jakim jest ślub, ale także uchwyceniu niepowtarzalnych chwil. Dobry fotograf potrafi w taki sposób oddać emocje, by pokazując zdjęcia ślubne swoim wnuczkom, dziadkowie mogli znów złapać się za ręce i poczuć magię chwil, w których to oni byli w centrum wszechświata. Zdjęcia ślubne to nie pamiątka, to cząstka szczęścia zatrzymana w kadrze.

 

Fotografia ślubna Rzeszów

Fotograf ślubny Rzeszów

fotografia ślubna Rzeszów - fotograf ślubny Rzeszów

Jestem profesjonalnym fotografem. Na moich zdjęciach każdy ślub jest niezapomnianym spektaklem. Artystycznym widowiskiem. Jednocześnie ( zwłaszcza dla Młodożeńców i ich rodzin) dziełem pamięci, miłości, serca, oddania i pożądania. Dlaczego? Bo ja też wykonuję te zdjęcia z sercem.

Nazywam się Bartosz Hulinka. Pracuję od kilku lat głównie w Rzeszowie i okolicach. Fotografuję nie tylko na Podkarpaciu, ale i w całej Polsce, a także za granicą  ( m. in. Chiny, Indie, Birma, Wietnam, Nepal, Skandynawia, Islandia ). Tam fotografowałem przede wszystkim pejzaże i ludzi. Klimat tamtych doświadczeń przenoszę świadomie na swoje koncepcje zdjęć wykonywanych podczas ślubów i wesel tutaj w Polsce. Z tego powodu są inne od wszystkich i mogą stanowić ciekawą alternatywę dla wizerunku fotograficznego Waszego ślubu. Myślę, że oprócz reportażu ślubnego warto zdecydować się na sesję narzeczeńską, fotografie plenerową, pamiątkowe fotoksiążki, albumy i fotoalbumy.

Wasz ślub dzięki temu będzie na pewno wyjątkowy i Jedyny.

Fotograf ślubny Rzeszów. Moim klientom oferuję reportaż z przygotowań oraz błogosławieństwa rodziców. Chcę pokazać atmosferę jaka panuje w domu Pary Młodej w tych bardzo ekscytujących dla nich chwilach. Zdarza się często, że w skład przygotowań wchodzi również fotorelacja z salonu kosmetycznego bądź fryzjerskiego. To dodatkowy walor Waszej fotograficznej pamiątki.

Niezwykłym zjawiskiem jest ceremonia kościelna bądź ślub cywilny. Oczywiście towarzyszę Państwu podczas w tych wydarzeń. Zapewniam dyskrecję i intymność sytuacji przede wszystkim wyłączając jakąkolwiek ingerencję niezgodną z Waszymi intencjami. W dodatku jestem dyspozycyjny w  chwilach, gdy to Wy chcecie decydować o obrazie fotograficznym. Wydaje mi się, że dobry fotograf ślubny,  to taki którego nie widać, ale który pozostaje na usługach Młodej Pary. W ten sposób zachowuję naturalność i spontaniczność wydarzeń.

Kolejny etap to zabawa weselna. Tutaj muszę wykazać się kreatywnością i przede wszystkim uchwycić emocje, ale także ten zewnętrzny wyraz wyjątkowego obrzędu, jakim jest wesele. Piękne stroje, zazwyczaj eleganckie, dostojne, kolorowe. Każdy gość weselny na mojej fotografii to główny bohater widowiska, ale bez wątpienia najważniejsi są Państwo Młodzi. Wykonuję zatem zdjęcia grupowe, indywidualne z udziałem Pary Młodej lub też bez ich uczestnictwa ( jeśli życzą sobie tego weselni goście ). Czynię tak dlatego, że wesele to dla każdego uczestnika wydarzenie wyjątkowe. Zależy mi na nietypowych ujęciach, zabawnych, ekspresyjnych, niepowtarzalnych. Fotograf ślubny ma za zadanie według mnie odkryć jak najwięcej pięknych, radosnych chwil. Utrwalić je dla Państwa w kadrze z zachowaniem podstawowych prawideł estetyki i kompozycji. Takie jest moje fotograficzne i artystyczne credo.

Sesja plenerowa to szczególna część mojej propozycji – fotografia ślubna Rzeszów. Bez wątpienia wymaga specjalnego przygotowania zarówno ze strony Pary Młodej, jak i fotografa. Może się zdarzyć, iż sprawi kłopot, bo zazwyczaj wiąże się z dojazdem w wybrane, określone miejsce. Bezwzględnie konsultuję plener z bohaterami zdjęć. To Oni mają się poczuć sobą w pejzażu.

Fotografia Ślubna Rzeszów fotograf ślubny

 

 

fotografia ślubna Rzeszów – fotograf ślubny Rzeszów – pakiet I

 

W skład pakietu wchodzi:

fotoreportaż ślubny:

przygotowania, błogosławieństwo, uroczystość w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego, przyjęcie weselne do oczepin włącznie, sesja plenerową w dniu ślubu. 50 odbitek 15/21cm. jedwab/mat/błysk

Dla Państwa:

Otrzymujecie Państwo płytę DVD z fotografią ślubną zawierającą nie mniej niż 300 fotografii poddanych obróbce cyfrowej. Dodatkowo te same fotografie w wersji czarno-białej bądź sepii jako duplikat.

fotografia ślubna Rzeszów – fotograf ślubny Rzeszów – pakiet II

 

W skład pakietu wchodzi:

fotoreportaż ślubny:

Przygotowania, błogosławieństwo, uroczystość w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego przyjęcie weselne do oczepin włącznie. Sesję plenerową w dniu ustalonym przez obie strony. 100 odbitek 15/21cm. jedwab/mat/błysk Foto-album 30x30cm.

Dla Państwa:

Otrzymujecie Państwo 2 płyty DVD z fotografią ślubną zawierającą nie mniej niż 350 fotografii poddanych obróbce cyfrowej. Dodatkowo te same fotografie w wersji czarno-białej bądź sepij jako duplikat.

fotografia ślubna Rzeszów – fotograf ślubny Rzeszów –  pakiet III

 

W skład pakietu wchodzi:

fotoreportaż ślubny:

Przygotowania, błogosławieństwo, uroczystość w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego przyjęcie weselne do oczepin włącznie. Sesję plenerową w dniu ustalonym przez obie strony. Foto-album 30x30cm. dwa fotolabumy 20x20cm. 150 odbitek 15/21cm. jedwab/mat/błysk

Dla Państwa:

Otrzymujecie Państwo 4 płyty DVD z fotografią ślubną zawierającą nie mniej niż 400 fotografii poddanych obróbce cyfrowej. Dodatkowo te same fotografie w wersji czarno-białej bądź sepij jako duplikat.

fotografia ślubna Rzeszów – fotograf ślubny Rzeszów – DODATKI

Plener zagraniczny – do uzgodnienia. Sesja Narzeczeńska w ustalonym wcześniej wspólnie terminie. Wydruki zaproszeń ślubnych na szlachetnych rodzajach papieru. Wydruki plakatów w formatach A3 i SRA3 na papierze o gramaturze do 350 gram. Dodatkowe płyty DVD z nadrukami. Dodatkowe odbitki w formacie 15x21cm. Dodatkowa obróbka zdjęć. Fotografia w technice podczerwieni – plenerowa. Fotografia na płótnie „canvas” w formatach: 30/30cm., 60/40cm., 50/50cm., 70/50cm., 90/60cm., 100/70cm. Fotografia pod szkło w formatach: 10/15cm., 15/18cm., 18/24cm., 24/30cm., 30/40cm., 40/50cm., 50/60cm.

Jeśli Macie Państwo jakieś pytania związane z tematem fotografii ślubnej zapraszam do działu Kontakt.

 

Facebook

Aldona Andrzej fotografia ślubna Rzeszów

Posted by on 16:23 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Aldona Andrzej fotografia ślubna Rzeszów.

Aldona Andrzej fotografia ślubna Rzeszów

 

 

Aldona Andrzej fotografia ślubna Rzeszów. Dziś zdjęcia opowiadają. Ja dodam tylko, że Aldona i Andrzej Byli niezwykle wystrzałową jednocześnie delikatną Parą co pomogło nam stworzyć bardzo ciekawy i niepowtarzalny klimat na zdjęciach. Podglądanie ich w dniu pleneru fotograficznego w otoczeniu przyrody, uśmiechniętych, otwartych na pomysły było samą przyjemnością. Przenieśmy się więc w ciepłą i słoneczną końcówkę sierpnia na południe od Rzeszowa. W poszukiwaniu plenerów fotograficznych zwiedziliśmy między innymi muzeum strachów polnych w Słonce, Wisłok na wysokości Boguchwały i jeszcze wciąż nieskażone zgiełkiem jego okolice. Odwiedziliśmy również dziewicze plenery wsi Lubenia, żeby na sam koniec mieć niezwykłe szczęście mogąc pod czas zdjęć plenerowych zaprzyjaźnić się z malutką sarenką. Myślę, że Aldona i Andrzej długo nie zapomną dnia swoich zdjęć ślubnych.

 

Aldona Andrzej fotografia ślubna Rzeszów

plener ślubny Rzeszów

portrety ślubne Rzeszów

Aldona Andrzej fotografia ślubna

plenerowe zdjęcia ślubne Rzeszów - fot Hulinka

Fotografia Ślubna

Fotograf ślubny Rzeszów - zdjęcia

zdjecia slubne Rzeszow, fotografia slubna

zdjecia slubne plener

zdjecia slubne Rzeszow plener

fotografia ślubna Rzeszów zdjęcia plenerowe

fotografia ślubna Rzeszów

Nietypowe zdjęcia ślubne Rzeszów - fot. Bartosz Hulinka

Nietypowa fotografia ślubna Rzeszów

fotografia-ślubna-Rzeszów-plener

fotografia ślubna rzeszów plener

Fotograf ślubny Rzeszów 7

Posted by on 14:47 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotograf ślubny Rzeszów 7

Fotograf ślubny Rzeszów 7.

 

Fotograf ślubny Rzeszów 7

 

Fotograf ślubny Rzeszów 7. Dzień Waszego ślubu był  wyjątkowy i niepowtarzalny. Reportaż ślubny w moim wykonaniu opierał się przede wszystkim na kreacyjnym podejściu i dokumentacji najważniejszych momentów przepełnionych naturalnymi emocjami.

Zaoferowałem Wam zdjęcia ślubne reportażowe, do których często Będziecie wracać. To zdjęcia przepełnione Waszymi emocjami: uśmiechami, miłością, poczuciem wolności i wybuchami szczęścia. Wasze wspomnienia będą ożywały z każdą kolejną przeglądaną fotografią a ich odbiór będzie się zmieniał w zależności od upływu czasu.Pozytywna energia i zebrane doświadczenie fotograficzne przekładają się na sukces każdego fotoreportażu nie tylko ślubnego. Nie ma półśrodków i powielania: realizowane przeze mnie projekty są indywidualnie opowiedzianymi historiami.

Jeżeli Chcecie by również Wasze zdjęcia ślubne miały niepowtarzalny charakter, trafiliście w dobre miejsce. Jestem doświadczonym fotografem, moją specjalnością nie są wyłącznie sesje ślubne. Fotografia rodzinna oraz portretowa to dziedziny które również nie są mi obce. W każde wykonywane zdjęcie wkładam maksimum zaangażowania.

Fotograf ślubny Rzeszów Łukasz

Posted by on 14:44 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotograf ślubny Rzeszów Łukasz

Fotograf ślubny Rzeszów Łukasz.

 

Fotograf ślubny Rzeszów Łukasz

 

Dzień ślubu to absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny moment – jest magicznym dniem pełnym unikalnych przeżyć. Komponuję je w kadrach tak, aby można było je przywoływać w każdym momencie Waszego wspólnego już życia i zatrzymać na zawsze w pamięci te najcenniejsze dla Was chwile. W fotografii ślubnej stawiam na profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdej z  Par Młodych. Ślub oraz wesele pozostaną w Waszej pamięci jako najwspanialsze wydarzenia w Waszym życiu. Warto więc uwiecznić te chwile z największą starannością. Jako specjalista w tej dziedzinie jestem do Waszej dyspozycji, podejmę każde zlecenie:) Oferuję również zdjęcia studyjne. Zapraszam Pary Młode do współpracy na konkurencyjnych warunkach . Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Fotograf ślubny Rzeszów Justyna Kuba

Posted by on 14:39 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotograf ślubny Rzeszów Justyna Kuba

Fotograf ślubny Rzeszów Justyna Kuba.

 

Fotograf ślubny Rzeszów Justyna Kuba

 

Sesja plenerowa to element szczególnie wyczekiwany przez parę młodą. To właśnie ona pozwala na ukazanie własnej kreatywności, swoich zainteresowań a także osobowości, co zwykle nie ma miejsca w przypadku reportażu ślubnego i  zdjęć z kościoła. Para młoda może zdecydować się na artystyczną sesję ślubną, podczas której będą mogli się poczuć jak zawodowi modele. Romantyczne zdjęcia ślubne z uroczymi gadżetami czy zwariowane fotografie ze znaczną obróbką zdjęć w studio.

Aby osiągnąć dobre efekty, należy najpierw rozejrzeć się za dobrym fotografem ślubnym. Musi to być osoba doświadczona w fotografowaniu sesji ślubnych, z bogatym portfolio, ale także z dobrym podejściem do klienta. Nikt nie chce, aby fotograf realizował sesję według jego własnej wizji, nie licząc się z opiniami i potrzebami Pary Młodej.

Liczne plenery województwa Podkarpackiego. Obecnie są tu atrakcyjne miejsca miasta oraz wioski które stanowią atrakcyjne miejsce na wspaniałe zdjęcia. Liczne plenery dookoła Rzeszowa to świetne miejsca na wykonywane plenerowej fotografii ślubnej, to świetna okazja, aby wybrać kilka z bardzo różnorodnych terenów za obiekt sesji ślubnej.  Zapraszam do współpracy Bartosz Hulinka.

Fotograf ślubny Rzeszów Justyna Artur

Posted by on 14:35 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotograf ślubny Rzeszów Justyna Artur

Fotograf ślubny Rzeszów Justyna Artur.

 

Fotograf ślubny Rzeszów Justyna Artur

 

Zwykle tam gdzie kończą się słowa zaczyna się fotografia. To właśnie ona daje nam możliwość wyrażenia tego wszystkiego co trudne jest do opisania słowami. Dzień ślubu to czas magiczny w którym dzieje się wiele wartych uwiecznienia wydarzeń. Warto więc uchwycić te chwile w bardzo wyjątkowy sposób. A dobra fotografia rodzi się ze wspólnego zrozumienia.

Zapraszam państwa do współpracy jestem otwarty na wszelkie sugestie dotyczące między innymi zdjęć plenerowych, terminów i aranżacji. Żadna Przyszła Młoda para nie wyobraża sobie swojego ślubu i wesela bez udziału fotografa. To właśnie on musi wykonać w sposób doskonały, profesjonalny fotografie ślubne. Wizja bez działania jest marzeniem. Działanie bez wizji jest koszmarem. A ja chwytam chwilę migawką 😉 i zapraszam do współpracy. Bartosz Hulinka

Fotograf ślubny Rzeszów Para Młoda

Posted by on 14:25 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotograf ślubny Rzeszów Para Młoda

Fotograf ślubny Rzeszów Para Młoda.

 

Fotograf ślubny Rzeszów Para Młoda

 

Ślub to wyjątkowy moment. Każda Młoda Para chce, aby podczas tej doniosłej uroczystości wszystko było dopięte na ostatni guzik, łącznie z fotografiami, które po niej pozostaną. Dlatego bardzo ważne jest to, żeby fotograf ślubny spełniał wszystkie oczekiwania Młodej Pary. Przede wszystkim ważne jest żeby miał odpowiednie doświadczenie i w profesjonalny sposób podchodził do swojej pracy. Jeśli Szukacie fotografa z Rzeszowa, fotografa fotografującego na terenie całego Podkarpacia, dla którego fotografia ślubna jest pasją, to właśnie go Znaleźliście. W moim wykonaniu fotografia ślubna jest czymś naturalnym, dzięki mnie Będziecie mogli cieszyć się wspaniałą pamiątką, która pozostanie z Wami przez całe życie.

Moje wieloletnie doświadczenie w zakresie fotografii ślubnej, fotografii reportażowej oraz artystycznej sprawia, że do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. W sposób bardzo dyskretny uwieczniam najważniejsze chwile ceremonii ślubnej i uroczystości weselnej. Nie zakłócam przebiegu imprezy, służę wsparciem i dbam o to, żeby Para Młoda i goście weselni czuli się w obecności fotografa naturalnie.

Fotografia jest bez wątpienia sztuką, pracą z ludźmi, a dopiero później wykonywaniem doskonałych zdjęć ślubnych. Zdjęcia Ślubne wymagają też odpowiedniego przygotowania. Dlatego przed tym jakże ważnym dla Was wydarzeniem będę chciał Was chociaż trochę poznać. Rozmowa sprawia, że będzie nam łatwiej dobrać najlepszą konwencję zdjęć względem Waszych oczekiwań, temperamentu i charakteru. Zapraszam do współpracy.

Fotograf ślubny Rzeszów reportaż

Posted by on 14:23 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotograf ślubny Rzeszów reportaż

Fotograf ślubny Rzeszów reportaż.

 

Fotograf ślubny Rzeszów reportaż

Absolutnie każdy etap Ceremonii Ślubnej wymaga skrupulatnej, bardzo dokładnej dokumentacji fotograficznej. Dlatego jeśli jako Państwo młodzi życzycie sobie tego, będę towarzyszył Wam w czasie przygotowań do uroczystości. W taki sposób aby uchwycić ostatnie chwile Waszego narzeczeństwa. Następnie wykonam zdjęcia podczas najważniejszego momentu tego dnia czyli przysięgi małżeńskiej który odbędzie się przed przed Ołtarzem lub w Urzędzie Stanu Cywilnego. Zatrzyma dla Was też wszystkie szczegóły uroczystości weselnej, w taki sposób abyście na zawsze mogli wrócić do tych niepowtarzalnych momentów spędzonych w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Jestem otwarty na wszelkie propozycje zdjęć z Waszej strony. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Fotograf ślubny Rzeszów

Posted by on 14:20 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotograf ślubny Rzeszów

Fotograf ślubny Rzeszów.

 

Fotograf ślubny Rzeszów

 

Pracuję na terenie całego Podkarpacia a szczególnie miasta Rzeszów , miasta Jasła, miasta Krosna, dlatego też Wasza wymarzona sesja plenerowa może odbyć się w górach jak i nizinach :). W mojej ofercie znajdziecie kilka pakietów usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb pary młodej. Zdjęcia Ślubne będące efektem spędzonego wspólnie czasu otrzymacie w formie cyfrowej na specjalnie zadrukowanych płytach DVD. W razie potrzeby wykonam również albumy oraz foto-książki, w których znajdą się Wasze najpiękniejsze fotografie ślubne. Zapraszam do kontaktu i zapoznania się z moją pełną ofertą. Tu także znajduje się również fotografia artystyczna, fotografia produktów, retusz zdjęć oraz także renowacja zdjęć. Fotografia ślubna w moim wykonaniu to pewność, że zyskacie zdjęcia, do których nie raz będziecie wracać przez całe życie.

Fotografia Ślubna Rzeszów Panna Młoda

Posted by on 14:15 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna Rzeszów Panna Młoda

Fotografia Ślubna Rzeszów Panna Młoda.

 

Fotografia Ślubna Rzeszów Panna Młoda

Fotografia Ślubna Rzeszów zamek zdjęcia

Posted by on 13:59 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna Rzeszów zamek zdjęcia

Fotografia Ślubna Rzeszów zamek zdjęcia.

 

Fotografia Ślubna Rzeszów zamek zdjęcia

Fotografia Ślubna Rzeszów plener nad Wisłokiem

Posted by on 13:53 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna Rzeszów plener nad Wisłokiem

Fotografia Ślubna Rzeszów plener nad Wisłokiem.

 

Fotografia Ślubna Rzeszów plener nad Wisłokiem

Fotografia Ślubna Rzeszów Słowiańska Biesiada

Posted by on 13:52 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna Rzeszów Słowiańska Biesiada

Fotografia Ślubna Rzeszów Słowiańska Biesiada.

 

Fotografia Ślubna Rzeszów Słowiańska Biesiada

Fotografia Ślubna Rzeszów Kuba Justyna

Posted by on 13:50 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna Rzeszów Kuba Justyna

Fotografia Ślubna Rzeszów Kuba Justyna.

.

 

Fotografia Ślubna Rzeszów Kuba Justyna

Fotografia Ślubna zdjęcia plenerowe

Posted by on 13:49 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna zdjęcia plenerowe

Fotografia Ślubna zdjęcia plenerowe.

 

Fotografia Ślubna zdjęcia plenerowe

Fotografia Ślubna Plenerowy Portret

Posted by on 13:46 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna Plenerowy Portret

Fotografia Ślubna Plenerowy Portret.

 

Fotografia Ślubna Plenerowy Portret

Fotografia Ślubna taniec na ściernisku

Posted by on 20:17 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna taniec na ściernisku

Fotografia Ślubna taniec na ściernisku.

 

Fotografia Ślubna taniec na ściernisku

Fotografia Ślubna plenerowy portret kreatywny

Posted by on 20:14 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna plenerowy portret kreatywny

Fotografia Ślubna plenerowy portret kreatywny.

 

Fotografia Ślubna plenerowy portret kreatywny

Fotografia Ślubna Rzeszów Kasia Łukasz

Posted by on 20:10 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna Rzeszów Kasia Łukasz

Fotografia Ślubna Rzeszów Kasia Łukasz

Fotografia Ślubna Rzeszów Kasia Łukasz

 

Fotografia Ślubna Rzeszów Kasia Łukasz. Dziś obiecany Boguchwalski plener. Tak jak wcześniej wspominałem uwielbiam to miejsce za klimat, piękne, dzikie i z świetną atmosferą. W tym roku chciałbym odwiedzić „plenerowo” kilka innych miejsc np. dolinę Sanu, gorgony bieg Wisłoka. Tak więc gorąco apeluję do par aby Poświeciły trochę więcej czasu na plener ślubny i Wybrały nowe ciekawe miejsca 🙂 Jeszcze raz serdeczne dzięki dla Kasi i Łukasza za świetną atmosferę podczas pleneru i doskonałą współpracę 🙂

 

Jedną z ważniejszych funkcji na weselu oraz ślubie jest fotograf. Jest osobą, której zadanie to uwiecznienie pełnych emocji, radosnych chwil towarzyszących młodej parze i gościom. Tak by wiele lat później, już jako szczęśliwe małżeństwo Będziecie oglądać zdjęcia ślubne w swoim rodzinnym albumie, emocje oraz uczucia, których doświadczaliście kiedyś wróciły do Was ponownie. Dobrze wykonane fotografie zagwarantują Wam to, że wspomnienia powrócą i Będziecie się nimi cieszyć jak w dniu Waszego ślubu. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby fotografowanie powierzyć komuś kto zna się na fotografii i ma bogate doświadczenie w fotografowaniu nie tylko ślubów i wesel.

Pozdrawiam i Zapraszam do współpracy Bartosz Hulnka.

Fotografia Ślubna Panna Młoda Zamek

Posted by on 20:08 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna Panna Młoda Zamek

Fotografia Ślubna Panna Młoda Zamek.

 

Fotografia Ślubna Panna Młoda Zamek

Fotografia Ślubna Rzeszów zdjęcia analogowe

Posted by on 20:04 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna Rzeszów zdjęcia analogowe

Fotografia Ślubna Rzeszów zdjęcia analogowe.

 

Fotografia Ślubna Rzeszów zdjęcia analogowe

Fotografia Ślubna plener Justyna Artur

Posted by on 20:02 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna plener Justyna Artur

Fotografia Ślubna plener Justyna Artur.

 

Fotografia Ślubna plener Justyna Artur

Fotografia Ślubna biesiada Łukasz Kasia

Posted by on 20:00 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna biesiada Łukasz Kasia

Fotografia Ślubna biesiada Łukasz Kasia.

 

Fotografia Ślubna biesiada Łukasz Kasia

Fotografia Ślubna Rycerska Biesiada

Posted by on 19:57 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna Rycerska Biesiada

Fotografia Ślubna Rycerska Biesiada.

 

Fotografia Ślubna Rycerska Biesiada

Fotografia Ślubna dostojny dworski klimat

Posted by on 19:55 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna dostojny dworski klimat

Fotografia Ślubna dostojny dworski klimat.

 

Fotografia Ślubna dostojny dworski klimat

Fotografia Ślubna Portret Ślubny Justyna Artur

Posted by on 19:54 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna Portret Ślubny Justyna Artur

Fotografia Ślubna Portret Ślubny Justyna Artur.

 

Fotografia Ślubna Portret Ślubny Justyna Artur

Fotografia Ślubna Artur Justyna zboże

Posted by on 19:51 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna Artur Justyna zboże

Fotografia Ślubna Artur Justyna zboże.

Fotografia Ślubna Artur Justyna zboże

Fotografia Ślubna Rzeszów analogowa

Posted by on 19:48 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna Rzeszów analogowa

Fotografia Ślubna Rzeszów analogowa.

 

Fotografia Ślubna Rzeszów analogowa

Fotografia Ślubna analogowe zdjęcia portretowe

Posted by on 19:45 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna analogowe zdjęcia portretowe

Fotografia Ślubna analogowe zdjęcia portretowe.

 

Fotografia Ślubna analogowe zdjęcia portretowe

Fotografia Ślubna przed burzą

Posted by on 19:43 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna przed burzą

Fotografia Ślubna przed burzą.

 

Fotografia Ślubna przed burzą

Fotografia Ślubna zdjęcia plener

Posted by on 19:40 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia Ślubna zdjęcia plener

Fotografia Ślubna zdjęcia plener.

 

Fotografia Ślubna zdjęcia plener

Zdjęcia Ślubne Rzeszów Kasia Łukasz

Posted by on 19:36 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Zdjęcia Ślubne Rzeszów Kasia Łukasz

Zdjęcia Ślubne Rzeszów Kasia Łukasz.

 

Zdjęcia Ślubne Rzeszów Kasia Łukasz

Dzieci na fotograficznym plenerze ślubnym

Posted by on 19:33 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Dzieci na fotograficznym plenerze ślubnym

Dzieci na fotograficznym plenerze ślubnym.

 

Dzieci na fotograficznym plenerze ślubnym

Reportaż ślubny Rzeszów Kasia Łukasz

Posted by on 19:27 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Reportaż ślubny Rzeszów Kasia Łukasz

Reportaż ślubny Rzeszów Kasia Łukasz.

 

Reportaż ślubny Rzeszów Kasia Łukasz

Fotografia ślubna Rzeszów reportaż

Posted by on 19:19 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia ślubna Rzeszów reportaż

Fotografia ślubna Rzeszów reportaż.

 

Fotografia ślubna Rzeszów reportaż

 

Nazywam się Bartosz Hulinka  i festem fotografem, który nie kreuje i nie reżyseruje rzeczywistości. Fotografia Ślubna to sztuka uwieczniania emocji towarzyszących Parze Młodej podczas tego jedynego w swoim rodzaju i niepowtarzalnego dnia jakim jest Dzień Ślubu.

Fotografuję dla przyjemności, lecz fotografia okolicznościowa taka jak chrzest, komunia, fotografia dziecięca to także mój sposób na życie. Mieszkam w Rzeszowie, ale sesje fotograficzne ślubne, komunijne, z chrztu wykonuję w na terenie całego Podkarpacia (np. Boguchwale, Sanoku, Krośnie, Jaśle, województwo Podkarpackie) .

Jest dla mnie bardzo ważne jako dla fotografa ślubnego to, by zdjęcia ślubne stały się połączaniem reportażu, naturalnego piękna i detalu. Aby fotografia ślubna stanowiła ważną pamiątkę tego, co pozostaje na zawsze w naszej pamięci. Staram się uchwycić te najważniejsze chwile w prosty a zarazem radosny sposób.

Fotografia ślubna Rzeszów Studio

Posted by on 19:15 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia ślubna Rzeszów Studio

Fotografia ślubna Rzeszów Studio.

Fotografia ślubna Rzeszów Studio

 

Fotografia ślubna, z którą jestem związany już od wielu lat to jeno z moich głównych zajęć fotograficznych. Bardzo lubię fotografować i dokumentować, a także obserwować. Fotografia Ślubna to połączenie tych elementów. Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem, dlatego należy pokazać  je w unikalny sposób – dla mnie jest to punkt honoru a także wyzwanie. Dla Was jest to przede wszystkim wspaniała pamiątka na lata. Za kilka lub kilkanaście lat czego Wam życzę otworzycie album ślubny i Zaczniecie wspominać ten niesamowity dzień. Zobaczycie najbliższych oraz znajomych. Będziecie opowiadać dzieciom i pokazywać jak to kiedyś było. Staram się połączyć rzemiosło fotograficzne, artyzm wyniesiony ze studiów wyższych oraz kronikarstwo w jedno. Tak aby zdjęcia ślubne prezentowały się jak najlepiej.
Przez wiele lat poznałem wielu wspaniałych ludzi i odwiedziłem niesamowite miejsca głównie na Podkarpaciu, byłem świadkiem pełnych szczęścia , radości i łez, chwil. Chwil, które macie już tylko w pamięci oraz uchwycone na fotografiach.
Moim miejscem urodzenia jest Rzeszów, ale pracuję na terenie całego Podkarpacia w miastach takich jak: Rzeszów, Boguchwała, Krosno, Jasło, Sanok itd.
Jeśli spodobały się Wam moje zdjęcia, lub Macie jakieś inne pytanie bądź propozycje to śmiało Piszcie lub Dzwońcie.

Fotografia ślubna Rzeszów Maria Wojtek

Posted by on 19:13 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia ślubna Rzeszów Maria Wojtek

Fotografia ślubna Rzeszów Maria Wojtek.

 

 

Fotografia ślubna Rzeszów Maria Wojtek

Decyzja, co do wyboru odpowiedniego fotografa na Wasz ślub, jest tak samo ważna jak wybór odpowiedniej sukni ślubnej, fryzury, odpowiedniego garnituru, wykwintnego kościoła czy pięknej sali weselnej. Aby uchwycić piękno wszystkich tych aspektów Waszego ślubu, każdy nawet najdrobniejszy szczegół, piękno Waszych ubrań, uroczystą niepowtarzalną atmosferę panującą podczas przysięgi małżeńskiej, czy dobry klimat Waszej zabawy ślubnej. Za cel stawiam sobie ukazanie tego jedynego, szczegulnego, najpełniej i najpiękniej, aby za każdym razem kiedy weźmiecie fotografie w swoje dłonie, wróciło wzruszenie, radość, szczęście oraz emocje tego Dnia. Jeśli podobają się Wam wykonywane prze zemnie zdjęcia ślubne serdecznie zapraszam do kontaktu, proszę o zapytania na maila bądź o telefon.

Fotografia ślubna Rzeszów Justyna

Posted by on 19:06 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia ślubna Rzeszów Justyna

Fotografia ślubna Rzeszów Justyna.

 

 

Fotografia ślubna Rzeszów Justyna

 

Sesja plenerowa, czasami jest wykonywana w dniu ślubu, jednak dużo częściej kilka dni po uroczystości ślubnej. Tego typu zdjęcia to ulubione fotografie Par Młodych. Pośród ścian przepięknych stylowych posiadłości, na tle wielokolorowych, jesiennych liści, czasami nad malowniczo położonymi jeziorami, w Parku, na lotnisku, pośród murów starego miasta, możliwości jest naprawdę wiele. Przedstawiam Wam propozycje, to Wy decydujecie gdzie plener się odbędzie i w jakim klimacie Chcecie fotografie. Mogą to być zdjęcia klasyczne, mogą także na wesoło być. Ale zawsze decyzja należy do Was 🙂 Jeśli z pośród publikowanych na stronie fotografii Znajdujecie klimat który Wam odpowiada zapraszam do współpracy. Chętnie odpowiem na zapytania czy to drogą elektroniczną czy telefonicznie.

Fotografia ślubna Rzeszów Kasia Bartek

Posted by on 19:03 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia ślubna Rzeszów Kasia Bartek

Fotografia ślubna Rzeszów Kasia Bartek.

 

Fotografia ślubna Rzeszów Kasia Bartek

 

Witam Państwa na mojej autorskiej stronie i zapraszam do zapoznania się z moją  fotografią ślubną. Staram się aby moje zdjęcia oddawały emocje, aby były naturalne, nie zaburzone moją obecnością a same fotografie pozostały na zawsze jako widoczny dowód waszego święta. Obecnie mieszkam w Rzeszowie, ale sesję ślubną lub sam ślub mogę wykonać z wielką radością w każdym miejscu na Podkarpaciu. Miasta które najczęściej odwiedzam to Rzeszów, Sanok, Boguchwała, Krosno, Jasło, Lesko są to też miejsca do których chętnie z obiektywem wybiorę się ponownie. Wszystkie te miejsca z fotografią ślubną, w których nie zabrakło emocji, poczucia humoru, radości, uczuć, miłości, wzruszeń i piękna możecie Państwo obejżeć na mojej stronie która jet w pewnym sensie formą bloga do którego serdecznie zapraszam.

Nowoczesna fotografia ślubna Rzeszów, fotograf Rzeszów, reportaże ślubne, oryginalne i niepowtarzalne plenery ślubne Rzeszów.

Fotografia ślubna Rzeszów portret

Posted by on 18:58 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia ślubna Rzeszów portret

Fotografia ślubna Rzeszów portret.

 

Fotografia ślubna Rzeszów portret

 

Nazywam się Bartosz Hulinka. Fotografia jest moją pasją i pracą. Jestem fotografem, kocham fotografię, kiedy mogę szukam inspiracji, podejmuję przeróżne wyzwania, zatrzymuję w kadrze emocje, czas oraz uczucia.
Fotografia ślubna, sesje dziecięce, fotografia noworodkowa i niemowlęca, fotoreportaże oraz zdjęcia podróżnicze to najczęściej fotografowane przeze mnie tematy. Pomimo wieloletniego doświadczenia w dziedzinie fotografii nie ulegam rutynie. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, bez rutyny. Na każdej sesji szukam piękna, wyjątkowej estetyki a także chwil wartych uwieczniania.
Pracuję dla różnych klientów także tych wymagających, którzy cenią sobie dobrą fotografię, dla których fotografie są jedną z najpiękniejszych i najważniejszych pamiątek  w życiu.
Posiadam studio fotograficzne w Rzeszowie ale fotografuję na terenie całego województwa Podkarpackiego. Realizuję różnorodne sesje fotograficzne oraz plenery ślubne na Podkarpaciu.
Fotografią zajmuję się zawodowo, nie zatrudniam podwykonawców, wszystkie zlecenia fotograficzne realizuję osobiście. Serdecznie zapraszam do współpracy. Bartosz Hulinka.

fotografia ślubna Rzeszów plener

Posted by on 18:49 in Fotografia Ślubna Rzeszów | 0 comments

Fotografia ślubna Rzeszów plener

Fotografia ślubna Rzeszów plener.

 

fotografia ślubna Rzeszów plener

%d bloggers like this: