Fotografia reklamowa Rzeszów


Fotografia reklamowa Rzeszów. Zdjęcia reklamowe. Oferuję Państwu wykonanie profesjonalnych sesji fotograficznych na potrzeby promocji oraz reklamy produktów, marki i firmy.

Fotografia reklamowa Rzeszów. Zdjęcia reklamowe

 

Fotografia reklamowa Rzeszów, Sanok, Krosno.

 

Fotografia reklamowa Rzeszów - zdjęcia reklamowe Rzeszów

fotografia reklamowa Rzeszów – zdjęcia wykonane podczas pracy w drukarni Spidruk

 

 

 

Zakres mojej pracy to:

  • fotografia reklamowa
  • fotografia do prezentacji
  • fotografia do Stron Internetowych
  • packshoty, fotografie
  • produktowe
  • fotografia  ludzi
  • fotografia architektury
  • fotografia wnętrz
  • sesje zdjęciowe z modelami
  • zdjęcia reklamowe

 

 

 

Zdjęcia wykonuję we własnym, w pełni wyposażonym studiu fotograficznym, oraz u klienta (na terenie Rzeszowa i Podkarpacia).

Oferuję także kompleksową obsługę reklamową – od wykonania zdjęć, poprzez stworzenie projektów graficzny, tworzenie stron internetowych, kończąc na druku.

 

FOTOGRAFIA REKLAMOWA RZESZÓW

Fotografie przedstawiające produkty w atrakcyjny sposób, posiadające elementy przekazu marketingowego. Zdjęcia do prezentacji firmy na billboardach, plakatach, na stronach internetowych w prasie oraz wszędzie tam gdzie fotografia reklamowa ma za zadanie przyciągnąć uwagę klienta.

 

 

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA RZESZÓW

 

Fotografia reklamowa Rzeszów Naszyjniki Środoń

Fotografia reklamowa Rzeszów Naszyjniki Środoń

Fotografia ukazująca produkty na jednolitym tle przeważnie białym, pokazująca przedmiot w jak najlepszym świetle  i  atrakcyjnym ujęciu. Fotografię produktową wykonuję najczęściej z miękkim oświetleniem tak żeby bardzo dobrze uwidocznić najmniejsze detale. Fotografia produktowa realizowana jest najczęściej z przeznaczeniem do katalogów, opakowań, do stron internetowych, prezentacji w internecie oraz wielu innych działań reklamowych.

 

 

FOTOGRAFIA ŻYWNOŚCI RZESZÓW

 

Fotografia żywności Rzeszów Fotografia reklamowa

Fotografia żywności Rzeszów Fotografia reklamowa

Jeśli Jesteś właścicielem restauracji, hotelu, cukierni lub wydajesz kalendarze, czasopisma i książki kulinarne to moja oferta przeznaczona jest dla Ciebie.

Opracowuję przepisy, przygotowuję potrawy oraz zajmuję się stylizacją potraw. Zdjęcia wykonuję we własnym studiu, gdzie dysponuję oświetleniem studyjnym, licznymi tłami i bazą rekwizytów lub w Twoim lokalu. Większość prezentowanych zdjęć powstała przy współpracy z drukarnią SPIDRUK oraz Kyoto Sushi – Restaurant

 

 

FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY I WNĘTRZ

Wraz z niezbędnym wyposażeniem w przyjeżdżam w miejsca takie jak: restauracje, puby, biura, sklepy, kawiarnie, pałace, hotele, hale przemysłowe. Wykonuję fotografie które podkreślają walory obiektu i przyciągają uwagę odbiorców. Prace poddaję późniejszej obróbce graficznej by osiągnąć pożądane efekty w fotografii reklamowej. Fotografia poddawana jest również korekcie barwnej by uzyskać jak najwierniejsze odwzorowanie.

Proponuję także zapoznane się z moją ofertą Fotografia produktowa Rzeszów

 

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania proszę o KONTAKT

Fotografia reklamowa Powerslide Tau Carbon undercover T-rex

Posted by on 11:39 in Bez kategorii, Fotografia Reklamowa Rzeszów | 0 comments

Fotografia reklamowa Powerslide Tau Carbon undercover T rex.

Fotografia reklamowa Powerslide Tau Carbon  undercover T rex

Powerslide Tau Carbon undercover T rex

 

 

Zdjęcia wykonane dla SZKÓŁKA ROLKOWA RZESZÓW. Zestaw Powerslide Tau Carbon 80 Trinity Pro + Undercover T-rex – bulet radius.

Nowe rolki do skejtu od Powerslide. Trzy punktowy bardzo nisko położony środek ciężkości Tau. Dużo lepsze przekazywanie siły oraz poziomu drgań. Możliwość regulacji łyżew. Dodatkowo zestaw został zmodyfikowany dodany został Undercover T-rex 255 – 125mm co sprawia, że cały set dedykowany jest raczej dla osób zaawansowanych, preferujących bardzo szybka jazdę i nie bojących się wyzwań.

Fotografia reklamowa Rzeszów - Zdjęcia reklamowe Rzeszów

Fotografia reklamowa Powerslide Tau Carbon undercover T rex

Powerslide Tau Carbon undercover T-rex Fotografia reklamowa

Powerslide Tau Carbon Fotografia reklamowa Rzeszów

Powerslide Tau Carbon Fotografia reklamowa

Zdjęcia reklamowe Rzeszów

Powerslide Tau Carbon undercover T rex

Fotografia-reklamowa-Powerslide-Tau-Carbon

Fotografia-reklamowa-Rzeszów-Powerslide-Tau-Carbon-undercover-T-rex

Fotografia-reklamowa-Rzeszow-Powerslide-Tau-Carbon

Do swoich zleceń podchodzę w sposób profesjonalny i indywidualny. Za każdym razem dokładnie ustalając z Państwem wasze potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu zawsze wykonuję profesjonalne zdjęcia reklamowe. A wszystkim moim klientom daję gwarancję najwyższej jakości fotografii reklamowej, eventowej i korporacyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą z zakresu fotografia reklamowa. Moje usługi świadczę przede wszystkim w Rzeszowie i na Podkarpaciu, jednak wszystko jest kwestią umowną i często wszędzie tam, gdzie będziecie mnie Państwo potrzebowali. Współpracuję z małymi, średnimi i dużymi firmami, nie rzadko także z klientami indywidualnymi. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Fotografia żywności Rzeszów Cocina Verde

Posted by on 19:41 in Fotografia Reklamowa Rzeszów | 0 comments

Fotografia żywności Rzeszów Cocina Verde

Fotografia żywności Rzeszów Cocina Verde

Zdjęcia dla piekarni w Rzeszowie zaczęła się około 8 godziny. Po przybyciu na miejsce standardowe sprawdzenie i rozłożenie sprzętu no o prawie 8 godzin zapieprzu w super miłym towarzystwie. Tempo cały czas nieomalże olimpijskie nie pozwalające na wymyślne komponowanie obrazów ze względu na dużą ilość produktów. Asortyment do sfotografowania dużo różnych rzeczy a mało czasu. Szczęście, że właściciel cały czas Asystował przy zdjęciach 🙂 . Na koniec zostałem obdarowany smacznymi wyrobami z piekarni i nieskromnie się przyznam, że dodatkowo wyłudziłem całą super wypasioną pizzę azjatycką do domu :).
Poniżej parę zdjęć z kulinarnej sesji żywności w piekarni z użyciem najprostszego zestawu oświetleniowego i obiektywu standard Nikon 50mm, światło 1,4. Zdjęcia wykorzystane zostaną na stronie piekarni serdecznie zapraszam do obejrzenia strony Cocina Verde. W sprawie zapytań o sesje zdjęciowe zapraszam do linku kontakt.

zdjęcia reklamowe - zdrowe pieczywo orkiszowe

zdjęcia żywności pizza orkiszowa Rzeszów

Fotografia żywności Rzeszów Cocina Verde

reklamowa fotografia rzeszów

reklamowa fotografia rzeszów

reklamowa fotografia - wegańska pizza

fotografia reklamowa

fotografia reklamowa

fotografia reklamowa Rzeszów

fotografia reklamowa

fotografia reklamowa Cocina Verde

fotografia reklamowa Cocina Verde

fotografia reklamowa Cocina Verde

fotografia reklamowa Cocina Verde

Zdjęcia reklamowe Rzeszów

fotografia żywności Rzeszów - pizza bezglutenowa

fotografia żywności Rzeszów - pizza orkiszowa

fotografia reklamowa żywności

fotografia reklamowa - pieczywo orkiszowe

pizza wegetariańska Rzeszów

zdjęcia żywności - Cocina Verde

fotograf reklamowy Rzeszów - sesja żywności

 

fotografia reklamowa Rzeszów, płyta CD

Posted by on 15:33 in Fotografia Reklamowa Rzeszów | 0 comments

fotografia reklamowa Rzeszów, płyta CD, zdjęcia produktowe

fotografia reklamowa Rzeszów, płyta CD, zdjęcia produktowe.

 

fotografia reklamowa Rzeszów, płyta CD

fotografia reklamowa Rzeszów gadżety

Posted by on 15:28 in Fotografia Reklamowa Rzeszów | 0 comments

fotografia reklamowa Rzeszów gadżety.

fotografia reklamowa Rzeszów gadżety

 

fotografia reklamowa Rzeszów gadżety

 

Fotografia reklamowa to jedna z moich pasji, której poświęcam dużo czasu i energii. Fotografią zajmują się od ponad 20 lat i od tego czasu sukcesywnie rozwijam i doskonale swój warsztat, tak by móc świadczyć wysokiej jakości usługi fotograficzne. Od wielu lat wymagania rynku stale rosną, dlatego cały czas staram się, by fotografia reklamowa Rzeszów była profesjonalnie i fachowo wykonywana.

Satysfakcja moich klientów stanowi dla mnie istotne kryterium, któremu to podporządkowuje swoje prace. Fotografia reklamowa w Rzeszowie to moja prawdziwa pasja. W trakcie  procesu tworzenia nie waham się i wykorzystuję różnego rodzaju zabiegi prowadzące do podniesienia walorów fotografii.

Każda koncepcja z zakresu oferty fotografia reklamowa jest szczegółowo omawiana z klientami. Bardzo chętnie sugeruję własne pomysły, jednocześnie bardzo często podpowiadam różne rozwiązania. Fotografia reklamowa Rzeszów to nie tylko zwykłe zdjęcia produktów na białym, szarym lub czarnym tle, które często oglądamy na stronach wielu internetowych. Jest to  niesamowicie trudna z dziedzin fotografii która wymaga od nas ogromnej dawki zaangażowania, wiedzy, warsztatu, zaplecza i precyzji. Jestem otwarty na nowe wyzwania. Zapraszam do współpracy.

fotografia reklamowa Rzeszów shitake

Posted by on 15:25 in Fotografia Reklamowa Rzeszów | 0 comments

Fotografia reklamowa Rzeszów shitake.

Fotografia reklamowa Rzeszów shitake

 

fotografia reklamowa Rzeszów shitake

fotografia reklamowa Rzeszów – shitake

Zdjęcia produktowe grzybów shitake. Do celów fotograficznych wyhodowane w specjalnym pomieszczeniu w Rzeszowie. Grzybnia pochodzi ze sklepu www.grzybyhobby.pl

Fotografia reklamowa Rzeszów Palm Soki

Posted by on 15:23 in Fotografia Reklamowa Rzeszów | 0 comments

Fotografia reklamowa Rzeszów Palm Soki

Fotografia reklamowa Rzeszów Palm Soki.

 

Fotografia reklamowa Rzeszów Palm Soki

 

Fotografie reklamowe wykonane podczas pracy w drukarni Spidruk. Zdjęcia przedstawiają różnorodny asortyment pysznych i bardzo zdrowych naturalnych soków firmy Palm. Zdjęcia wykonane w studio fotograficznym.

Organizuję wizerunkowe sesje fotograficzne, począwszy od przygotowania pomysłów, wyszukania lokalizacji, po retusz i postprodukcję. Powierzając mi wykonanie sesji zdjęciowej mają Państwo pewność, że mój dobrze skoordynowany proces wykonania zdjęć, pozwoli na szybką i sprawną realizację oraz uniknięcie dodatkowych kosztów.

Jeśli Jesteście Państwo zainteresowani współpracą serdecznie zapraszam do kontaktu.

Wykonuję katalogowe zdjęcia produktów różnego typu. Zaczynając od najmniejszej biżuterii, butów, konfekcji, po meble oraz duże AGD. Packshoty wykonuję na czystym białym tle, bądź w określonych aranżacjach. Posiadam przenośny sprzęt studyjny, który pozwala na pracę w dowolnym, wyznaczonym przez Klienta miejscu.

Fotografia reklamowa Rzeszów Palm

Posted by on 15:20 in Fotografia Reklamowa Rzeszów | 0 comments

Fotografia reklamowa Rzeszów Palm.

Fotografia reklamowa Rzeszów Palm

 

Fotografia reklamowa Rzeszów Palm

 

Sesja zdjęciowa wykonana podczas pracy w firmie Spidruk dla firmy Palm.

Powstałe w 2014 roku studio fotografii produktowej i reklamowej mieszczące się w Rzeszowie. Studio szczególnie wyspecjalizowało się w zdjęciach produktowych (packshot) oraz różnego rodzaju zdjęciach reklamowych. Działam także zdalnie wykonując packshoty dla Klientów z takich miast jak Rzeszów, Sanok, Krosno, Jasło oraz całej Polski.

Zapewniam profesjonalne wsparcie w realizacji wizji Klienta. Począwszy od przygotowania produktu, na zaawansowanej postprodukcji kończąc. Niezwykła dbałość o szczegóły sprawia, że wykonane zgodnie ze wskazówkami Klienta zdjęcia są na wysokim poziomie. Skutecznie sprzedają produkt. Profesjonalizm gwarantuje realizację zlecenia w krótkim czasie i w ramach ustalonego budżetu.

Moi Klienci to zupełna mieszanka jeśli chodzi o miejsce prowadzenia działalności czy specyfikację produktów. Są to zarówno firmy małe, często dopiero startujące, jak i duże, wszystkim nam znane marki.

Jeśli Posiadacie Państwo firmę i zależy Wam na rzetelnym i w pełni profesjonalnym wizerunku zarówno firmy jak i produktów serdecznie zapraszam do współpracy.

Fotografia reklamowa Rzeszów soki Palm

Posted by on 15:16 in Fotografia Reklamowa Rzeszów | 0 comments

Fotografia reklamowa Rzeszów soki Palm

Fotografia reklamowa Rzeszów soki Palm.

 

Fotografia reklamowa Rzeszów soki Palm

 

Zdjęcia reklamowe soków Palm wykonane podczas pracy w drukarni Spidruk.

Oferuję konkretne działania fotograficzne. Dostarczam rozwiązania zgodne z oczekiwaniami moich Klientów. Wykonuję moje prace terminowo w krótkim czasie. W moim atelier w Rzeszowie przygotowuję fotografie reklamowe na wysokim poziomie. Specjalnością studia są packshoty, które świetnie spełniają swoją rolę na stronach internetowych, aukcjach internetowych oraz w wirtualnych sklepach. Zdjęcia reklamowe wykonane są z najwyższymi standardami i ogólnie panującymi regułami w zakresie fotografii produktowej.

Dysponuj specjalistycznym sprzętem oraz fachową wiedzą w zakresie komponowania zdjęć o cechach promujących.  Wykorzystuję odpowiednie techniki oświetleniowe. Mnóstwo ustawień sprzętu fotograficznego dla pełnego wyeksponowania najważniejszych walorów produktu oraz ogólnego wyglądu towarów. Dostosowuję efekty mich prac do wytycznych moich Klientów i promowanych kampanii marketingowych.

%d bloggers like this: