Fotografia noworodkowa Rzeszów – Zdjęcia Noworodkowe.

Fotografia noworodkowa Rzeszów

 

Mamy zazwyczaj są pełne lęku przez pierwsze miesiące życia pierwszego dziecka. Jest to jednak najlepszy czas na zrobienie zdjęć Noworodkowi.Fotografia noworodkowa Rzeszów

Najlepiej jest fotografować między 5 a 14 dniem życia. Wtedy dziecko naturalnie układa się w pozycji embrionalnej, do której było przyzwyczajone przez 9 miesięcy. Wtedy właśnie jego sen jest mocny i nie budzi się, gdy zmieniamy jego pozycję. Około trzeciego tygodnia zazwyczaj każdemu noworodkowi zaczyna psuć się cera. Pojawiają się mniejsze lub większe krostki odpowiedzialne za to są hormony przyjmowane z mlekiem mamy. Wtedy oczywiście też możemy zrobić sesję jednak w takim wypadku muszę włożyć dużo więcej pracy podczas retuszu zdjęć. Tyle tytułem wstępu w dziale Fotografia noworodkowa Rzeszów.

Fotografia noworodkowa Rzeszów

Fotografia noworodkowa Rzeszów – zdjęcia noworodkowe

Jeżeli przyjeżdżam do Państwa, potrzebuje około pół godziny na przygotowanie miejsca pracy. Przywożę ze sobą specjalną poduszkę która pomaga nam w pozycjonowaniu dzieci. Mam kilka kocyków, na których będziemy wkomponowywać maluszka. Przeróżne dodatki w postaci przebranek, czapeczek, kocyków, opasek i owijek i teł fotograficznych.

Jeśli obejrzeliście Państwo moje zdjęcia, zauważycie, że jestem zwolennikiem naturalny fotografii. Tiule, perły i inne dziwactwa zakładane na małe dzieci po prostu do nich nie pasują. Więc jeśli podoba Wam się taki rodzaj fotografii, to niestety ja takiej fotografii nie wykonuję. Lubię wykorzystywać miękkie kocyki, różnorodne barwy i ciekawe faktury materiałów. Stosuję dodatkowe oświetlenie, chociaż zdarza się, że przy niektórych fotografiach jest zbędne. Korzystam także ze światła naturalnego. Przeważnie jeśli pogoda sprzyja robię zdjęcia przy oknie. Im większe tym lepsze. Pozwala mi to na uzyskanie bardzo naturalnego oświetlenia.

Fotografia noworodkowa Rzeszów

Fotografia noworodkowa Rzeszów – zdjęcia noworodkowe

Studio fotograficzne, w którym są robione zdjęcia przed sesją dokładnie dogrzewam. Sesja trwa od 2 do 3 godzin. Wszystko zależy od tego, jak nasz mały model będzie się zachowywał. W razie potrzeby zrobimy przerwę na przykład na karmienie. Zwykle staram się, żeby każdy maluch miał zdjęcie minimum w 3 różnych kolorystykach. Jednak naprawdę dużo zależy od samego dziecka. Fotografia noworodkowa Rzeszów. Kiedy maluszek nie daje się ułożyć a zdarza się, że są takie maluchy, które czują się bezpiecznie tylko i wyłącznie w ramionach swojej mamy. Robię wtedy zdjęcia naturalne, podczas karmienia lub przytulania. To również są bardzo wartościowe fotografie naszych noworodków. Zapraszam także do działu Fotografia dziecięca oraz na mój profil na Facebooku.

Fotografia noworodkowa Rzeszów cena 320 zł

W cenie sesji dziecięcej otrzymujecie Państwo 20 dokładnie wyretuszowanych fotografii dziecięcych. Fotografie w formacie 15/21 cm. na jedwabnym, matowym lub błyszczącym papierze. Te same zdjęcia nagrane na 3 płyty CD lub DVD. Na płycie znajdują się wszystkie zdjęcia z sesji. Są one także poddane obróbce graficznej i gotowe do druku jest ich około 100-150 nie rzadko dużo więcej ale to zależy od sesji i od chęci Modela:). 

Istnieje możliwość wykonania fotopaneli ze zdjęć fotografii dziecięcej

Tu Możecie Państwo zobaczyć moje ostatnie realizacje

z działu Fotografia Dziecięca Rzeszów

Fotografia noworodkowa Wojtuś

Fotografia noworodkowa Wojtuś. Fotografia noworodkowa Wojtuś     Fotografia noworodkowa Wojtuś. Jednego słonecznego popołudnia w mojej pracowni pojawił się Pan Wojtuś z rodziną. I tak się złożyło, że został gwiazdą najnowszej sesji. Model przed obiektywem prezentował...

Pin It on Pinterest

Shares
Share This