Fotografia noworodkowa Rzeszów


Fotografia noworodkowa Rzeszów – Zdjęcia Noworodkowe. Mamy zazwyczaj są pełne lęku przez pierwsze miesiące życia pierwszego dziecka. Jest to jednak najlepszy czas na zrobienie zdjęć Noworodkowi.

Fotografia noworodkowa Rzeszów

Zdjęcia Noworodkowe - fotografia noworodkowa Rzeszów sesja

 

 

 

 

Najlepiej jest fotografować między 5 a 14 dniem życia. Wtedy dziecko naturalnie układa się w pozycji embrionalnej, do której było przyzwyczajone przez 9 miesięcy. Wtedy własnie jego sen jest mocny i nie budzi się, gdy zmieniamy jego pozycję. Około trzeciego tygodnia zazwyczaj każdemu noworodkowi zaczyna psuć się cera. Pojawiają się mniejsze lub większe krostki odpowiedzialne za to są hormony przyjmowane z mlekiem mamy. Wtedy oczywiście też możemy zrobić sesję jednak w takim wypadku muszę włożyć dużo więcej pracy podczas retuszu zdjęć. Tyle tytułem wstępu w dziale Fotografia noworodkowa Rzeszów.

 

 

 

 

Fotografia Noworodkowa Rzeszów

Fotografia noworodkowa Rzeszów - fot Bartosz Hulinka

 

 

 

Jeżeli przyjeżdżam do Państwa, potrzebuje około pół godziny na przygotowanie miejsca pracy. Przywożę ze sobą specjalną poduszkę która pomaga nam w pozycjonowaniu dzieci. Mam kilka kocyków, na których będziemy wkomponowywać maluszka. Przeróżne dodatki w postaci przebranek, czapeczek, kocyków, opasek i owijek i teł fotograficznych.

Jeśli obejrzeliście Państwo moje zdjęcia, zauważycie, że jestem zwolennikiem naturalny fotografii.  Tiule, perły i inne dziwactwa zakładane na małe dzieci po prostu do nich nie pasują. Więc jeśli podoba Wam się taki rodzaj fotografii, to niestety ja takiej fotografii nie wykonuję. Lubię wykorzystywać miękkie kocyki, różnorodne barwy i ciekawe faktury materiałów. Stosuję dodatkowe oświetlenie, chociaż zdarza się, że przy niektórych fotografiach jest zbędne. Korzystam także ze światła naturalnego. Przeważnie jeśli pogoda sprzyja robię zdjęcia przy oknie. Im większe tym lepsze. Pozwala mi to na uzyskanie bardzo naturalnego oświetlenia.

 

 

 

Natan noworodkowa fotografia Rzeszów

 

 

 

Studio fotograficzne, w którym są robione zdjęcia przed sesją dokładnie dogrzewam. Sesja trwa od 2 do 3 godzin. Wszystko zależy od tego, jak nasz mały model będzie się zachowywał. W razie potrzeby zrobimy przerwę na przykład na karmienie. Zwykle staram się, żeby każdy maluch miał zdjęcie minimum w 3 różnych kolorystykach. Jednak naprawdę dużo zależy od samego dziecka. Fotografia noworodkowa Rzeszów.
Kiedy maluszek nie daje się ułożyć a zdarza się, że są takie maluchy, które czują się bezpiecznie tylko i wyłącznie w ramionach swojej mamy. Robię wtedy zdjęcia naturalne, podczas karmienia lub przytulania. To również są bardzo wartościowe fotografie naszych noworodków. Zapraszam także do działu Fotografia dziecięca  oraz na mój profil na Facebooku.

 

 

Fotografia noworodkowa cena 320 zł.

W cenie sesji otrzymujecie Państwo 20 wyretuszowanych fotografii noworodkowych w formacie 15/21 cm. na jedwabnym, matowym lub błyszczącym papierze. Te same zdjęcia nagrane na płytę CD lub DVD. Na płycie znajdują się wszystkie zdjęcia z sesji. Są poddane obróbce graficznej i gotowe do druku jest ich około 50-100 zależy od sesji.

 

 

Istnieje możliwość wykonania fotopaneli ze zdjęć fotografii noworodkowej

 

fotopanele Rzeszów fotografia noworodkowa

 

 

więcej informacji w dziale

fotopanele Rzeszów

 

 

Jeśli macie Państwo jakieś pytanie serdecznie zapraszam do zakładki.

KONTAKT

 

 

 

 

Poniżej Znajdziecie Państwo moje najnowsze realizacje.