Fotografia noworodkowa Rzeszów


Fotografia noworodkowa Rzeszów – Zdjęcia Noworodkowe. Mamy zazwyczaj są pełne lęku przez pierwsze miesiące życia pierwszego dziecka. Jest to jednak najlepszy czas na zrobienie zdjęć Noworodkowi.

Fotografia noworodkowa Rzeszów

Zdjęcia Noworodkowe - fotografia noworodkowa Rzeszów sesja

Fotografia noworodkowa Rzeszów. Najlepiej jest fotografować między 5 a 14 dniem życia. Wtedy dziecko naturalnie układa się w pozycji embrionalnej, do której było przyzwyczajone przez 9 miesięcy. Wtedy własnie jego sen jest mocny i nie budzi się, gdy zmieniamy jego pozycję. Około trzeciego tygodnia zazwyczaj każdemu noworodkowi zaczyna psuć się cera. Pojawiają się mniejsze lub większe krostki odpowiedzialne za to są hormony przyjmowane z mlekiem mamy. Wtedy oczywiście też możemy zrobić sesję jednak w takim wypadku muszę włożyć dużo więcej pracy podczas retuszu zdjęć. Tyle tytułem wstępu w dziale Fotografia noworodkowa Rzeszów.

Fotografia Noworodkowa Rzeszów

Fotografia noworodkowa Rzeszów - fot Bartosz Hulinka

 

 

 

Jeżeli przyjeżdżam do Państwa, potrzebuje około pół godziny na przygotowanie miejsca pracy. Przywożę ze sobą specjalną poduszkę która pomaga nam w pozycjonowaniu dzieci. Mam kilka kocyków, na których będziemy wkomponowywać maluszka. Przeróżne dodatki w postaci przebranek, czapeczek, kocyków, opasek i owijek i teł fotograficznych.

Jeśli obejrzeliście Państwo moje zdjęcia, zauważycie, że jestem zwolennikiem naturalny fotografii.  Tiule, perły i inne dziwactwa zakładane na małe dzieci po prostu do nich nie pasują. Więc jeśli podoba Wam się taki rodzaj fotografii, to niestety ja takiej fotografii nie wykonuję. Lubię wykorzystywać miękkie kocyki, różnorodne barwy i ciekawe faktury materiałów. Stosuję dodatkowe oświetlenie, chociaż zdarza się, że przy niektórych fotografiach jest zbędne. Korzystam także ze światła naturalnego. Przeważnie jeśli pogoda sprzyja robię zdjęcia przy oknie. Im większe tym lepsze. Pozwala mi to na uzyskanie bardzo naturalnego oświetlenia.

 

 

 

Natan noworodkowa fotografia Rzeszów

 

 

 

Studio fotograficzne, w którym są robione zdjęcia przed sesją dokładnie dogrzewam. Sesja trwa od 2 do 3 godzin. Wszystko zależy od tego, jak nasz mały model będzie się zachowywał. W razie potrzeby zrobimy przerwę na przykład na karmienie. Zwykle staram się, żeby każdy maluch miał zdjęcie minimum w 3 różnych kolorystykach. Jednak naprawdę dużo zależy od samego dziecka. Fotografia noworodkowa Rzeszów.
Kiedy maluszek nie daje się ułożyć a zdarza się, że są takie maluchy, które czują się bezpiecznie tylko i wyłącznie w ramionach swojej mamy. Robię wtedy zdjęcia naturalne, podczas karmienia lub przytulania. To również są bardzo wartościowe fotografie naszych noworodków. Zapraszam także do działu Fotografia dziecięca  oraz Polecam też stronę fotografia mojego Kolegi Kamila.

 

 

Fotografia noworodkowa Rzeszów

Sesja noworodkowa cena 320 zł

W cenie sesji otrzymujecie Państwo 20 wyretuszowanych fotografii noworodkowych w formacie 15/21 cm. na jedwabnym, matowym lub błyszczącym papierze. Te same zdjęcia nagrane na płytę CD lub DVD. Na płycie znajdują się wszystkie zdjęcia z sesji. Są poddane obróbce graficznej i gotowe do druku jest ich około 50-100 zależy od sesji.

 

 

Istnieje możliwość wykonania fotopaneli ze zdjęć fotografii noworodkowej

 

fotopanele Rzeszów fotografia noworodkowa

 

 

więcej informacji w dziale

fotopanele Rzeszów

 

 

Jeśli macie Państwo jakieś pytanie serdecznie zapraszam do zakładki.

KONTAKT

Fotografia niemowlęca Lena

Posted by on 09:48 in Fotografia dziecięca Rzeszów, Fotografia noworodkowa Rzeszów | Możliwość komentowania Fotografia niemowlęca Lena została wyłączona

Fotografia niemowlęca Lena.

Fotografia niemowlęca Lena

 

W ciepły wakacyjny dzień moją pracownię odwiedziła Lena razem swoją mamą. Obie zgodnie stwierdziły, że długo szukały oryginalnej pamiątki, która zostanie z nimi na długie lata. Dlatego wybrały właśnie sesje fotograficzną. Co prawda na zdjęciach miała być tylko Lena, lecz jej mama też dała się namówić na wspólne fotografie. Mała modelka znakomicie czuła się przed obiektywem co doskonale widać po jej minie. Coraz to inne stylizacje nie stanowiły dla niej problemu, były po prostu dobrą zabawą. Pojawił się jedyny zgrzyt podczas sesji – włochaty kocyk okazał się całkowicie niejadalny, chociaż wyglądał apetycznie. Efekty naszej współpracy dosłownie dodały skrzydeł modelce. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy i równie miło spędzimy czas.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia i chcielibyście, aby Wasz maluch dostał niepowtarzalny prezent, dzwońcie i piszcie śmiało.

 

Fotograf niemowlęcy

Fotograf niemowlęcy Rzeszów

Zdjęcia rodzinne Rzeszów

Zdjęcia niemowlęce Rzeszów

Zdjęcia niemowląt Rzeszów

Zdjęcia dzieci Rzeszów

Zdjęcia dzieci Lena

fotografia rodzinna Rzeszów

fotografia noworodkowa

Fotografia noworodkowa Rzeszów

Fotografia noworodkowa Lena

Fotografia niemowlęca-Rzeszów

Fotografia niemowlęca

Fotografia niemowlęca w studio

Fotografia niemowlęca Rzeszów_Lena

Fotografia niemowlęca Lena

Fotografia niemowlęca Lena motylek

Fotografia niemowlęca - Rzeszów

fotograf noworodkowy Rzeszów

 

Więcej zdjęć

Facebook

Fotografia noworodkowa Wojtuś

Posted by on 13:01 in Fotografia noworodkowa Rzeszów | 0 comments

Fotografia noworodkowa Wojtuś.

Fotografia noworodkowa Wojtuś

 

 

Fotografia noworodkowa Wojtuś. Jednego słonecznego popołudnia w mojej pracowni pojawił się Pan Wojtuś z rodziną. I tak się złożyło, że został gwiazdą najnowszej sesji. Model przed obiektywem prezentował i czuł się znakomicie. Niech Was nie zwiedzie jego nonszalancja i pozorne niezainteresowanie tematem pozowania. Każde ujęcie zostało starannie przygotowane, a sam model miał wiele uwag. Efekty naszej pracy nie zawsze spełniały jego oczekiwania, ale cóż gwiazdy bywają kapryśne. Najbardziej przypadły mu do gustu: zdjęcie w stroju ślimaka i poza a’la „grecki filozof”. Mam nadzieję, że zarówno Wojtuś jak i jego rodzice (których serdecznie pozdrawiam) są zadowoleni z naszej współpracy, a zdjęcia będą cenną pamiątką w rodzinnym albumie.

 

fotografia noworodkowa Rzeszów

fotografia noworodkowa Rzeszów - Wojtuś

fotografia noworodkowa Rzeszów Studio - Fotograf Rzeszów

fotografia noworodkowa Rzeszów Wojtuś

fotografia noworodkowa Rzeszów Wojtuś

Rzeszów fotografia noworodkowa Wojtuś

Wojtuś - fotografia noworodkowa Rzeszów

Wojtuś - fotografia noworodkowa Rzeszów

Rzeszów fotografia noworodkowa Wojtuś

Jeżeli też macie w domu wschodzącą gwiazdę świata modelingu i chcielibyście wykonać np. sesję do portfolio lub po prostu podobają się Wam wykonywane przeze mnie zdjęcia, serdecznie zapraszam. Na pewno razem stworzymy coś fajnego. Zapraszam do kontaktu. Mile widziane nowe pomysły i propozycje.

Emilka Fotografia Noworodkowa

Posted by on 18:59 in Fotografia noworodkowa Rzeszów | 2 komentarze

Emilka Fotografia Noworodkowa

Emilka Fotografia Noworodkowa.

Oto kilka zdjęć z ostatniej sesji Malutkiej Emilki. Emilka ku zaskoczeniu swojej Mamy Uli była bardzo grzeczna podczas zdjęć i dała nam się  fotografować :). Była też krótka chwila płaczu ale co tam wrzuciłem zdjęcia i tak będą super pamiątką. Serdecznie dziękuje rodzicom Urszuli i Pawłowi za to, że zdecydowali się na skorzystanie z mojego studia i oczywiście mam nadzieję, że nie po raz ostatni. Jest mi niezmiernie miło, że mogę tworzyć dla Was pamiątki na całe życie. Miło mi także, że polecacie mnie znajomym i wracacie na kolejne sesje fotografii dziecięcej, noworodkowej i niemowlęcej. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Emilka fotografia dziecieca

Emilka fotografia niemowlęca Rzeszów

Emilka fotografia niemowlęca

Emilka fotografia noworodkowa Rzeszów

Emilka fotografia noworodkowa

fotografia dziecięca Emilka

Fotografia dzięcieca Rzeszów Emilka

fotografia niemowlęca Emilka

fotografia niemowlęca Rzeszów Emilka

fotografia noworodkawa Rzeszów Emilka

Fotografia noworodkowa Emilka

Emilka fotografia noworodkowa Rzeszów

Sesje fotografii dziecięcej to wyjątkowy prezent dla twoich bliskich. Prawie zawsze wywołują uśmiech na twarzy. To prezenty które zatrzymuje czas w kadrze. Staram się zamykać w nich uczucia oraz chwile. Takie sesje są czymś więcej niż prezentem są wspomnieniem. Super pamiątką.

Jak wygląda to w praktyce.

  • Proszę o Państwa kontakt telefoniczny lub mailowy. Pomagam Państwu w doborze odpowiedniej sesji.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.

fotografia noworodkowa Rzeszów Natan

Posted by on 14:06 in Fotografia noworodkowa Rzeszów | 4 komentarze

fotografia noworodkowa Rzeszów Natan.

Fotografia noworodkowa Rzeszów Natan

Fotografia noworodkowa Rzeszów Natan

Fotografia noworodkowa Rzeszów Natan

fotografia noworodkowa Rzeszów Natanek

fotografia noworodkowa Rzeszów Natanek

fotografia Rzeszów noworodkowa

fotografia Rzeszów noworodkowa

noworodkowa Rzeszów Natan

fotografia noworodkowa Rzeszów

noworodkowa Rzeszów Natan

fotografia noworodkowa Rzeszów Natan studyjne

noworodkowa Rzeszów Natan

fotografia Rzeszów Natan studio

Rzeszów fotografia noworodkowa Natan

fotografia noworodkowa Rzeszów model Natan

Rzeszów fotografia noworodkowa

fotografia noworodkowa Rzeszów model Natan

Rzeszów fotografia noworodkowa Natan

fotografia noworodkowa Rzeszów malutki Model

W zeszłym tygodniu w studiu odwiedził mnie malutki Natan wraz ze swoimi rodzicami. Jest jak do tej pory moim faworytem. Maluszek przez całą sesję był bardzo grzeczny i dawał się fotografować i przebierać bez najmniejszego sprzeciwu. Praca z takim z takim zdyscyplinowanym modelem to czysta przyjemność. U mnie ostatnio bardzo dużo pracy więc nie  umieszczam na bieżąco zdjęć na stronie. Mam nadzieję, że uda mi się w końcu wyjść z blogowych zaległości i niebawem Wam pokażę wszystkie nowe realizacje. Zajmuję się profesjonalną fotografią noworodkową, dziecięcą, ciążową i rodzinną. Sesje wykonuję w plenerze lub w swoim studio w Rzeszowie. Fotografie noworodkowe to bardzo wyjątkowe zdjęcia dlatego, że czas bardzo szybko ucieka a dzieci bardzo szybko rosną, w końcu zapominamy jak wyglądały zaraz po narodzinach. Zdjęcia noworodkowe najlepiej zaplanować pomiędzy 5 – 14 dniem życia dziecka. Maluchy wtedy długo śpią i są bardzo plastyczne jednocześnie łatwo je ułożyć w odpowiedniej pozycji.
Sesja noworodkowa może potrwać nawet do 3 godzin, Nie oznacza to jednak, że przez cały ten czas będziemy robić zdjęcia. W między czasie Mamy czas na karmienie, przewijanie, przytulanie. Tu dziecko dyktuje nam tempo oraz przebieg naszej sesji. Ja jestem otwarty także na państwa propozycje pomysłów.

Serdecznie zapraszam na sesję :)! Bartosz Hulinka

 

 

Julia fotografia noworodkowa Rzeszów

Posted by on 18:32 in Fotografia noworodkowa Rzeszów | 1 comment

Julia fotografia noworodkowa Rzeszów

Julia fotografia noworodkowa Rzeszów

 

fotografia noworodkowa Rzeszów Julia

malutka Julia fotografia noworodkowa Rzeszów

Julia fotografia noworodkowa Rzeszów

Julia fotografia noworodkowa Rzeszów

Julia - fotografia noworodkowa Rzeszów zdjęcia

Julia – fotografia noworodkowa Rzeszów zdjęcia

 fotografia noworodkowa Rzeszów

fotografia noworodkowa Rzeszów Julia

 

Dziś kilka fotek z wczorajszej sesji uroczą Julą.  Julcię razem z rodzicami miałem przyjemność fotografować w 9 tygodniu jej życia. Choć często powtarzam, że sesje noworodkowe należy wykonać do czasu gdy maluszek nie przekroczy 14 doby życia. Gdyż jest to magiczny okres, kiedy maleństwo bardzo dużo śpi, do tego jest bardzo elastyczne. W czasie snu można je układać w dowolne pozy. Wczorajsza  sesja jest przykładem na to ze dużo starsze dzieciaki także dają się bardzo ładnie fotografować. Julcia okazała się dzielną małą modelką. Dziękuję przede wszystkim rodzicom tej kruszyny za zaufanie. Jest mi bardzo miło, że mogłem uwiecznić ich maleństwo w pierwszych tygodniach życia i stworzyć piękne fotografie, które niewątpliwie będą wyjątkową pamiątką na lata:). Mam nadzieję, że w przyszłości znowu spotkamy się na zdjęciach kiedy Julka zacznie już samodzielnie siadać i znajdziemy wtedy inne rekwizyty do fotografii.

Iga u taty najfajniej fotografia noworodkowa

Posted by on 16:31 in Fotografia noworodkowa Rzeszów | 0 comments

Iga u taty najfajniej fotografia noworodkowa

Iga u taty najfajniej fotografia noworodkowa

 

 

fotografia dziecięca Rzeszów

Iga u taty najfajniej

No jednak u Taty najfajniej. Tu się kręcę, tu Wiercę tu marudzę. A ty nagle Tata bierze na ręce i od razu lepiej :). W pierwszych tygodniach życia dziecko potrzebuje taty tak samo jak tata  potrzebuje swojego dziecka. W naszej kulturze wciąż jeszcze pokutuje przekonanie, jakoby zajmowanie się maluchami należało do obowiązków kobiet. Jest co najmniej kilka argumentów, które przekonują do zbagatelizowanie tego stereotypu. Na sesjach noworodkowych czasami zdarza się, że maluszek różnych powodów bywa niesforny i w tedy z pomocą przychodzi Tata, przytuli pogłaszcze i wszystko nagle wraca do normy.

fotografia noworodkowa Rzeszów Iga fotografia

Posted by on 23:10 in Fotografia noworodkowa Rzeszów | 1 comment

fotografia noworodkowa Rzeszów Iga fotografia

fotografia noworodkowa Rzeszów Iga fotografia

 

fotografia noworodkowa Rzeszów Iga fotografia

fotografia noworodkowa Rzeszów Iga fotografia

 

Jedna z  sesji noworodkowych w moim wykonaniu. Modelka Iga. Fotografię noworodkową traktuję jako formę specyficznego reportażu, którego jedynym bohaterem i najważniejszą postacią jest dziecko. Staram się nadać tego typu fotografii wyjątkowy urok wynikający z charakteru i walorów fizycznych modela dziecięcego. Wynika to z faktu iż dzieci z natury są ruchliwe i trudno tak naprawdę zaplanować do końca kadr gdyż cały czas są w ruchu. Jest to zarazem plus jaki minus tego typu fotografii. Dzieciaki zazwyczaj bardzo fajnie dają się fotografować kiedy są wyspanie i najedzone, zdarzają się także sesje kiedy dziecko jest niewyspane i wtedy właśnie różnie bywa, zazwyczaj musimy poświęcić trochę więcej czasu na zdjęcia.

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga dinozaur

Posted by on 23:08 in Fotografia noworodkowa Rzeszów | 0 comments

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga dinozaur

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga dinozaur

 

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga dinozaur

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga dinozaur

Świeżo wykluty dinozaur :). Wyjątkowo groźny i wygłodniały.Iga to jedna z tych małych modelek, która na długo zostanie w pamięci, ponieważ dała nam zrealizować prawie wszystkie pomysły, jakie mieliśmy na fotografie. Udało się zrobić zdjęcia pełne stonowanych kolorowych i świateł, zarówno gdy czuwała , jak i słodko spała.  Na życzenie rodziców wszystkie zdjęcia z sesji Igi były wykonane tez używając dużej głębi ostrości miały być ostre w całym kadrze. To czy używam małej czy dużej głębi ostrości zależy od indywidualnych preferencji moich klientów a ja dostosowuję się do ich gustów.

Sesje noworodkowe do których wykorzystywane są przeróżne stroje i przebrania to doskonała pamiątka. Szczególnie wesoła po latach kiedy dziecko jest już duże albo dorosłe. Kolekcjonowanie foto albumów ze zdjęciami pociech jest o tyle wartościowe, że nawet po latach w rodzinnym gronie na świętach czy innych uroczystościach zawsze miło jest wrócić pamięcią wstecz oglądając zdjęcia i przywołując wspomnienia. Ci z Państwa którzy nie zdążyli wykonać sesji noworodkowej Mogą zawsze umówić się na sesję dziecięcą lub niemowlęcą. Tego typu sesje różnią się od noworodkowych sesji fotograficznych dość istotnie. Przy tego typu fotografiach nie czekamy aż nasz mały model uśnie. Jednak gdy tak się zdarzy  wykorzystujemy tą sytuację.
Zdjęcia noworodkowe i zdjęcia niemowlęce wykonuję w studio, lub u Państwa w domu.

Serdecznie zapraszam do współpracy. Wspólnie możemy zaaranżować wiele sytuacji w studiu fotograficznym. Chętnie zrealizuję Państwa pomysły dotyczące kadrów, oświetlenia jak i przebrań.

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga ślimak

Posted by on 23:05 in Fotografia noworodkowa Rzeszów | 1 comment

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga ślimak

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga ślimak

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga ślimak

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga ślimak

 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ze spotkania ze śliczną malutką Igą. Kreacja wykonana z różnokolorowej włóczki. Rodzicom dziękuję za spotkanie z tak uroczym malcem. Sesja fotograficzna była wyjątkowo udana choć nie obyło się bez incydentów :). Z myślą o Was wciąż kupuję nowe dodatki na sesje. Jest dla mnie ważne, żeby wszystkie rzeczy były delikatne,  bardzo miękkie, interesujące i ciekawe. Wszystko po to, żeby sesje dziecięce były oryginalną i niepowtarzalną pamiątką dla Was i Waszych rodzin na lata :).
Sesje noworodkowe są bardzo wyjątkowymi sesjami ponieważ czas bardzo szybko ucieka, dzieci bardzo szybko rosną a my zapominamy jak wyglądały zaraz po narodzeniu. Sesję noworodkową najlepiej zaplanować między 5 – 14 dniem życia maluch. Noworodki wtedy długo śpią i są bardzo plastyczne jednocześnie łatwo je ułożyć.
Sesja noworodkowa może potrwać nawet do 3 godzin, Nie oznacza to jednak, że przez cały ten czas będziemy robić zdjęcia. W między czasie Mamy czas na karmienie, przewijanie, przytulanie. Tu dziecko dyktuje nam tempo oraz przebieg naszej sesji.
Rodzice którzy nie zdążyli zrobić sesji noworodkowej mogą spokojnie umówić się na sesję niemowlęcą. Różni się ona od noworodkowej. Przy tego typu desjach nie czekamy aż maluszek uśnie. Jednak jeśli tak się zdarzy oczywiście wykorzystujemy tą sytuację.
Sesje noworodkowe i sesje niemowlęce wykonuję w studio, lub u Państwa w domu.
Serdecznie zapraszam Bartek Hulinka.

Fotografia noworodkowa Rzeszów malutka Iga

Posted by on 21:23 in Fotografia noworodkowa Rzeszów | 1 comment

Fotografia noworodkowa Rzeszów malutka Iga.

Fotografia noworodkowa Rzeszów malutka Iga

 

 

 

Fotografia noworodkowa Rzeszów malutka Iga

Fotografia noworodkowa Rzeszów malutka Iga

 

Uchwyć ten efemeryczny stan, gdy Wasze maleństwo dopiero co zaczyna swą przygodę na świecie. Uwiecznijcie jego niewinność i kruchość. Fotografia noworodkowa daje Wam możliwość zatrzymania czasu. Przy Waszym udziale mogą powstać nietuzinkowe, czasem śmieszne ale zawsze wzruszające zdjęcia Waszych najmniejszych skarbów. Jeżeli chcecie mieć wyjątkową pamiątkę z tego cudownego okresu życia to trafiliście doskonale. Jeśli zależy nam na niezapomnianych ujęciach, Pamiętajcie, że sesję noworodkową należy wykonać około 10 dnia życia Dziecka (datę sesji noworodkowych powinniście rezerwować Państwo już podczas ciąży). Kolejny bardzo fajny moment, w którym warto uwiecznić Malucha to czas kiedy Wasze dziecko zaczyna siedzieć, ale jeszcze nie chodzi – mniej więcej około 7,8,9 miesiąca. W międzyczasie można też wykonać sesję dziecięcą około 5 miesiąca kiedy to Maluszek podnosi już stabilnie główkę, próbuje łapać stópki i spoziera w obiektyw.

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga zdjęcie

Posted by on 20:55 in Fotografia noworodkowa Rzeszów | 0 comments

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga zdjęcie. Pierwsze chwile życia maluszków owiane są aurą magii i wzruszenia.

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga zdjęcie

 

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga zdjęcie

Fotografia noworodkowa Rzeszów Iga zdjęcie

 

Chciałoby się zachować na zawsze te niepowtarzalne momenty. Pomagam spełniać marzenia i uwieczniam w kadrze fascynujący świat Twojego dziecka. Fotografia noworodkowa, którą się zajmuję, to bez wątpienia niebanalne i niezwykle poruszające zdjęcia. Nawet pomimo upływu lat, niejednokrotnie wzruszysz się wracając do tych pięknych momentów. Doskonale znam specyfikę przebywania z dziećmi. Dlatego podczas sesji noworodkowych w moim studio w Rzeszowie dbam o uchwycenie autentycznych emocji a także magii chwili. Dbam w równym stopniu także o komfort moich najmniejszych modeli.Działam na terenie Rzeszowa, Sanoka i Krosna, gdzie sesje noworodkowe przeprowadzane są w przyjaznych warunkach. Każda fotografia to mały świat namalowany emocjami naszych noworodków. Głównym miastem w którym wykonuję sesje noworodkowe jest Rzeszów. Jednak po indywidualnych ustaleniach chętnie wyjeżdzam poza jego granice. Przekonacie się Państwo się, że nie ma lepszej pamiątki, niż fotografia z pierwszych chwil dziecka. Serdecznie zapraszam do współpracy Bartek Hulinka.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
%d bloggers like this: