Fotografia dziecięca Rzeszów


Fotografia Dziecięca Rzeszów – Fotograf dziecięcy RzeszówSesje dziecięce odbywają się w zaciszu domowego, przytulnego studio w Rzeszowie.

Fotografia dziecięca Rzeszów

 

 

 

Każdy rodzic uważa, że jego pociecha jest najładniejszym dzieckiem na świecie, ale nie każdy dysponuje niezbitymi dowodami, że tak jest w rzeczywistości. Przyjdźcie do mnie razem ze swoim dzieckiem a przy pomocy aparatu zetrzemy uśmieszki z twarzy niedowiarków. Każdy maluch ma w sobie niepowtarzalny urok i wdzięk. Jeżeli atmosfera podczas sesji będzie przyjazna, razem możemy stworzyć naprawdę rewelacyjne zdjęcia. Nawet Wy będziecie zaskoczeni (oczywiście pozytywnie) efektami naszej współpracy. Od teraz koleżanki z pracy nie będą już przewracały oczami wzdychając „znowu”, gdy pokażecie im najnowsze fotografie swojego potomka. Będą jedynie zielenieć z zazdrości, że u nich w rodzinie nie ma tak dobrych genów. Gwarantuję, że nawet wasze dziecko za kilka lub kilkanaście lat będzie się dziwić jakim było wspaniałym modelem.

 

 

Fotografia dziecięca Rzeszów

 

 

Podczas sesji dziecięcych panuje miła atmosfera. Zdjęcia z niej stają się wartościowymi pamiątka na Całe życie dla rodziców, dziadków i rodziny. Jestem osobą otwartą zawsze staram się dostosować do oczekiwań i potrzeb rodziców. Na zdjęciach staram się uchwycić dziecięce emocje, uśmiechy i pozytywną energię, której mają co niemiara. Jeśli Jesteś w ciąży i chcesz by Twój Maluszek miał pamiątkę w postaci zdjęć. Umów się wstępnie termin sesji przed porodem. Żeby nie okazało się, że nie mam wolnych terminów :). Na sesji dbam o to, aby zapewnić dziecku maksymalnie atrakcji i zabaw. Jeśli są możliwości pogodowe, zachęcam także wtedy do sesji plenerowych. Najczęściej dzieci bardzo swobodniej czują się w naturalnym otoczeniu, mogą swobodnie biegać, bawić się,wtedy ja podpatruję je dyskretnie przez obiektyw. Sesja dla dziecka jest wtedy dobrą zabawą zabawą.

 

 

fotografia dziecięca Rzeszów

fotograf dziecięcy Rzeszów

Fotografia dziecięca Rzeszów

 

 

 

Przed sesjami dziecięcymi dość szczegółowo ustalamy z rodzicami co mają ze sobą zabrać na sesją i  jak się przygotować. Poznając Wasze oczekiwania, mogę lepiej przygotować się do zdjęć.

Sesja dziecięca w zależności od warunków, humoru i wieku dziecka trwa 2-3 godzin. Dostosowuję ją do codziennego rytmu dnia dziecka.

fotografia dziecięca Rzeszów mała Pola

 

 

 

Sesja może również odbywać się w miejscu, które dziecko zna i  czuje się bezpiecznie. Takim miejscem jest oczywiście  wasz domu lub ogród. Wszystko co potrzebne do sesji tła, oświetlenie,  dodatki, rekwizyty przywożę ze sobą. Można się zdziwić jak niewiele miejsca i czasu potrzeba, żeby stworzyć małe studio fotograficzne w Waszym domu. Wyjazdowe sesje fotograficzne wykonuję na terenie całego Podkarpacia przeważnie: Rzeszów, Sanok, Krosno, Lesko.

 

 

 

 

fotografia dziecięca Rzeszów mały Pirat - fotograf dziecięcy Rzeszów

 

 

 

Oczywiście przeważnie zapraszam Państwa w raz z dziećmi do własnego profesjonalnego stacjonarnego studia fotograficznego. Na sesji wykonuję około 150 – 200 zdjęć. Z tych zdjęć 20 najlepszych poddanych obróbce otrzymujecie Państwo na płycie CD. Otrzymujecie je Państwo także w formie odbitek 15/21 cm. W zależności od preferencji klienta na błyszczącym, matowym lub jedwabnym papierze. I to właściwie tyle w dziale Fotografia dziecięca Rzeszów. Zapraszam Państwa do obejrzenia skromnej galerii poniżej. Oraz do podobnego działu Fotografia noworodkowa Rzeszów. Jak i na mój profil google.

 

 

 

 

Fotografia Dziecięca Rzeszów

 

 

 

Fotografia dziecięca cena 320 zł

 

W cenie sesji dziecięcej otrzymujecie Państwo 20 dokładnie wyretuszowanych fotografii dziecięcych. Fotografie w formacie 15/21 cm. na jedwabnym, matowym lub błyszczącym papierze. Te same zdjęcia nagrane na płytę CD lub DVD. Na płycie znajdują się wszystkie zdjęcia z sesji. Są one także poddane obróbce graficznej i gotowe do druku jest ich około 50-100 zależy od sesji.

 

 

 

 

fotografa-dziecięca-Rzeszów

 

Istnieje możliwość wykonania fotopaneli ze zdjęć fotografii dziecięcej

 

fotografia dziecięca Rzeszów fotopanele

 

więcej informacji w dziale

fotopanele Rzeszów

 

 

Jeśli macie Państwo jakieś pytanie serdecznie zapraszam do zakładki

KONTAKT

Fotografia dziecięca Rzeszów.

Fotografia niemowlęca Lena

Posted by on 09:48 in Fotografia dziecięca Rzeszów, Fotografia noworodkowa Rzeszów | Możliwość komentowania Fotografia niemowlęca Lena została wyłączona

Fotografia niemowlęca Lena.

Fotografia niemowlęca Lena

 

W ciepły wakacyjny dzień moją pracownię odwiedziła Lena razem swoją mamą. Obie zgodnie stwierdziły, że długo szukały oryginalnej pamiątki, która zostanie z nimi na długie lata. Dlatego wybrały właśnie sesje fotograficzną. Co prawda na zdjęciach miała być tylko Lena, lecz jej mama też dała się namówić na wspólne fotografie. Mała modelka znakomicie czuła się przed obiektywem co doskonale widać po jej minie. Coraz to inne stylizacje nie stanowiły dla niej problemu, były po prostu dobrą zabawą. Pojawił się jedyny zgrzyt podczas sesji – włochaty kocyk okazał się całkowicie niejadalny, chociaż wyglądał apetycznie. Efekty naszej współpracy dosłownie dodały skrzydeł modelce. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy i równie miło spędzimy czas.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia i chcielibyście, aby Wasz maluch dostał niepowtarzalny prezent, dzwońcie i piszcie śmiało.

 

Fotograf niemowlęcy

Fotograf niemowlęcy Rzeszów

Zdjęcia rodzinne Rzeszów

Zdjęcia niemowlęce Rzeszów

Zdjęcia niemowląt Rzeszów

Zdjęcia dzieci Rzeszów

Zdjęcia dzieci Lena

fotografia rodzinna Rzeszów

fotografia noworodkowa

Fotografia noworodkowa Rzeszów

Fotografia noworodkowa Lena

Fotografia niemowlęca-Rzeszów

Fotografia niemowlęca

Fotografia niemowlęca w studio

Fotografia niemowlęca Rzeszów_Lena

Fotografia niemowlęca Lena

Fotografia niemowlęca Lena motylek

Fotografia niemowlęca - Rzeszów

fotograf noworodkowy Rzeszów

 

Więcej zdjęć

Facebook

fotografa dziecięca Rzeszów Karolinka

Posted by on 14:50 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Fotografa dziecięca Rzeszów Karolinka.

fotografa dziecięca Rzeszów Karolinka

 

Gwiazda mojej ostatniej sesji od dłuższego czasu nosiła się z zamiarem utrwalenie swej nieprzeciętnej urody, jako pamiątki dla potomności. Czekała tylko na odpowiednią pogodę i nastrój. Następnie zaczęła poszukiwania fotografa, który dokładnie pokaże emocje targające bezlitośnie jej wnętrze. Chcąc czy nie chcąc nasze drogi w końcu musiały się skrzyżować. Owocem naszego spotkania są zdjęcia, które możecie tutaj podziwiać. Kolory dominujące w sesji to biel i niebieski, ponieważ modelka uznała, że doskonale podkreślą błękit jej oczu. W kwestii rekwizytów postawiliśmy na minimalizm, aby nie odciągać uwagi widza od najważniejszej osoby na zdjęciach. Jak widzicie modelka bawiła się doskonale. Jej ulubione zdjęcie to „E.T. phone home”.  Mam nadzieję, że rodzice są równie zadowoleni z efektu końcowego. Jeżeli też szukacie niebanalnej pamiątki zadzwońcie lub napiszcie. Adres e-mail oraz telefon kontaktowy Znajdziecie w zakładce Kontakt.

 

fotografa dziecięca_Rzeszów

marinistyczna fotografa dziecięca Rzeszów

fotograficzne sesje dla dzieci Rzeszów okolice

fotograf Dzieci Rzeszów

Rzeszów fotografia dzieci - fotografia dziecięca

fotografa dzieci Rzeszów - fotografia dziecięca

Rzeszów fotografa dziecięca - fotograf Bartosz Hulinka

fotografa dziecięca

Zdjęcia dzieci Rzeszów, Sanok, Krosno, Jasło, Podkarpacie

fotograf dziecięcy Rzeszów

fotografa dziecięca Rzeszów Karolinka zdjęcia

fotografa dziecięca Rzeszów zdjęcia

fotografia-dziecięca-Rzeszów

fotografia dziecięca - Rzeszów

 

Zapraszam również do odwiedzenia mojej strony na Facebook.

Fotografia dziecięca Rzeszów Gniewko

Posted by on 10:16 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Fotografia dziecięca Rzeszów Gniewko.

Fotografia dziecięca Rzeszów Gniewko

 

 

 

Czas nadrobić zaległości na stronie i trochę ją odkurzyć i zaktualizować;)
Na początek zapraszam na sesję dziecięcą Gniewka:) Tak oto prezentuje się ten mały wesoły dżentelmen! Który wraz z rodzicami odwiedził mnie niedawno w studio. Sesja fotograficzna przebiegła wyjątkowo łatwo a sam Gniewko współpracował znakomicie podczas zdjęć. Dał się przebierać rodzicom w najróżniejsze kreacje. Zaczynając do dinozaura kończąc na Żyrafie 🙂 Oto kilka zdjęć z sesji zapraszam. I pozdrawiam rodziców Gniewka.

 

Zdjęcia dziecięce Rzeszów Gniewko

Rzeszów fotografia dziecięca Gniewko

Gniewko fotografia dziecięca Rzeszów

Fotografia dziecięca Rzeszów Gniewko

fotografia dziecięca Gniewko

Jeśli jesteście państwo zainteresowani lub Macie państwo jakiekolwiek pytania zapraszam do kontaktu. Jestem otwarty na propozycje i pomysły z Państwa strony związane z aranżowaniem sesji fotografii dziecięcej. Wspólnie możemy zaaranżować i wykonać zdjęcia które będą doskonałą pamiątką na długie lata.

Fotografia dziecięca Rzeszów zdjęcia rodzinne

Posted by on 19:47 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Fotografia dziecięca Rzeszów zdjęcia rodzinne

Fotografia dziecięca Rzeszów zdjęcia rodzinne.

Fotografia dziecięca sesja w studio. Dziś chciałem zaprezentować kilka fotografii z cyklu fotografia dziecięca. Sesja odbyła się w domu u bardzo sympatycznej i otwartej rodziny poza Rzeszowem. Na większości zdjęć mała gwiazda pierwszego planu świetnie pozowała w najróżniejszych kreacjach. Baz najmniejszego problemu i bez oporów. Pozwalała nam się fotografować tak jak by mnie tam w ogóle nie było. Na ostatnim zdjęciu troszkę starsza część rodziny i tu choć nie tak łatwo ale w końcu też chłopaki dali sobie zrobić dobre zdjęcia :).

Jeśli podobają się Wam moje prace serdecznie zapraszam do współpracy inne sesje fotograficzne tej samej tematyce zajdziecie Państwo w zakładce Fotografia dziecięca Rzeszów. Serdecznie zapraszam.

 

fotografia dziecieca rzeszow zajac

fotografia dziecieca rzeszow zabawka

fotografia dziecieca rzeszow pszczola

fotografia dziecieca rzeszow portret

fotografia dziecieca rzeszow dziewczynka

Fotografia dziecięca Rzeszów zdjęcia rodzinne

zdjęcia dzieci Hubercik

Posted by on 16:53 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

zdjęcia dzieci Hubercik. Dziecięca fotografia.

Zdjęcia dzieci Hubercik – Dziecięca fotografia

Fotografia dziecięca Rzeszów. Już od narodzin dziecka w pamięci rodziców utrwalają się jego pierwsze gesty, sytuacje i minki. Więc aby zatrzymać czas i uwiecznić najwspanialszy etap życia, jakim jest dzieciństwo, zapraszam do zamówienia sesji dziecięcej. Kolorowe fotografie będą kiedyś wspaniałym wspomnieniem. Maluszkom zaś niecodzienna sesja zdjęciowa sprawi dużo radości i frajdy. Także dla fotografa praca z dziećmi to nie tylko wyzwanie, jest to również wspaniałe i rozwijające doświadczenie. Dzieci są urodzonymi modelami. Podczas pracy z nimi wykorzystuję kolorowe gadżety. I właśnie dzięki nim zdjęciae są jeszcze bardziej atrakcyjne.

zdjęcia dzieci Hubercik

fotografia dzieci Hubercik sesja

Dziecięca fotografia

Fotograf dziecięcy Rzeszów fotografia dzieci Hubercik zdjęcia

fotografia dzieci Hubercik sesja

W przyszłości Obudzisz się, a twoje dzieci będą już dorosłymi ludźmi. I właśnie wtedy ze łzą w oku otworzysz album z ich zdjęciami i wrócisz do tamtych chwil. Dlatego właśnie i zwłaszcza dlatego, warto pomyśleć o pięknej pamiątkowej sesji dziecięcej, która na pewno będzie wspaniałym prezentem dla całej Twojej rodziny. Zapraszam do kontaktu.

Fotografia Dziecięca Rzeszów – Rodzina

Posted by on 20:10 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 4 komentarze

Fotografia Dziecięca Rzeszów Rodzina

Fotografia Dziecięca Rzeszów Rodzina

Fotografia Dziecięca Rzeszów Rodzina

fotografia dziecięca Rzeszów zdjęcia studyjne

Fotografia Dziecięca Rzeszów Rodzina

fotografia dziecięca Rzeszów – fotografia studyjna

 

 

 

Fotografia Dziecięca Rzeszów Rodzina

Fotografia Dziecięca Rzeszów – Rodzinka

fotografia dziecieca rzeszow rodzinna

Fotografia Dziecięca Rzeszów Rodzinna

Fotografia Dziecięca Rodzina, sesja rodzinna i dziecięca – mówi się, iż podobno  najlepiej z rodziną wychodzi się tylko na zdjęciach. I faktycznie coś w tym jest ;). Ciekawa ramka na ścianie, a w ramce kolorowe lub bardzo gustowne czarno-białe fotografia przedstawiająca same radosne buzie dzieci. Żadna fotografia nie będzie Wam równie bliską i unikalną ozdobą dla Waszego domu jak tego typu pamiątka. Serdecznie zapraszam na sesję fotografia dziecięcej do mojego studia. Fotografia dziecięca to nie tylko wspaniałe pamiątka ale także świetna zabawa, ciekawy przerywnik w w rutynie dni powszednich. Możecie Państwo przynieść ze sobą dowolne kreacje dla swoich Pociech z doświadczenia dodam, że im więcej tym lepiej. Sesje rodzinne, dziecięce a także ciążowe, charakteryzują się naturalnością oraz wesołą atmosferą. Brak sztuczności, subtelna fotografia ze smakiem i gustem. Sesja rodzinna w prezencie z okazji chrztu czy urodzin dziecka  stanowi wspaniałą pamiątkę na lata. Dzieci są najpiękniejszymi i najwdzięczniejszymi modelami. Praca z dziećmi wymaga porządnego przygotowania. Należy zadbać o odpowiednie ubranka. Dobrze jest przygotować ulubiony kocyk, zabawkę, przeróżne czapeczki, opaski które dodają uroku Waszym pociechom. Dysponuję wszelkimi rodzajami teł fotograficznych i dodatków do sesji dziecięcych. Jednak wspólnie połączone siły dają nam  wspaniałe i unikatowe efekty. Gdyż to rodzice najlepiej wiedzą w czym ich dziecko czuje się swobodnie i komfortowo. Super pamiątką są także zdjęcia rodzinne ze swoimi maluchami dlatego zawsze namawiam wszystkich do wykonania choć kilku wspólnych ujęć na sesji dziecięcej. Fotografia dziecięca dzieli się na 3 główne typy: sesje noworodkowe, niemowlęce i dziecięce.

 

Vincent fotografia dziecięca Rzeszów

Posted by on 17:40 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Vincent fotografia dziecięca Rzeszów.

Vincent fotografia dziecięca Rzeszów

 

fotografia dziecięca - fotograf dziecięcy Rzeszów

Rzeszów fotografia dziecięca – fotograf dziecięcy Rzeszów

fotografia dziecięca Rzeszów Vincent

fotografia dzięca rzeszów – fotograf dziecięcy Rzeszów

Vincent fotografia dziecięca Rzeszów

fotografia dziecięca – fotografia dziecięca Rzeszów

 

Żadne słowa ani najlepsza nawet pamięć nie zastąpią dobrej fotografii. Słowami można opisać zdjęcie do paszportu. Ucho z lewej, broda w gór, jest to zdecydowanie za mało żeby zdjęcie zyskało klimat oraz magię. Fotografie dzieci wykonywane w moim studiu fotograficznym, to niepowtarzalne pamiątki na całe życie. Jak wybrać najlepszy moment na dobrą sesję dla dziecka? Odpowiedź jest prosta. Ten moment jest właśnie teraz. Powoli nadchodzi wiosna, a to znak, że czas ruszyć z akcją Wiosna. Wiosennymi krótkimi sesjami Fotograficznymi. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Kontakt.

Fotografia dziecięca Rzeszów Marcinek

Posted by on 00:31 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Fotografia dziecięca Rzeszów mały Marcinek. Jeden z  efektów dziecięcej sesji fotograficznej w moim wykonaniu Model Marcinek „ Samotny biały żagiel „.

Fotografia dziecięca Rzeszów mały Marcinek

 

 

Fotografia dziecięca Rzeszów mały Marcinek

Fotografia dziecięca Rzeszów mały Marcinek

 

Fotografię dziecięcą traktuję jako formę specyficznego reportażu, którego głównym bohaterem i najważniejszą postacią jest dziecko. Staram się nadać tego typu fotografii wyjątkowy urok wynikający z charakteru i walorów fizycznych modela dziecięcego. Wynika to z faktu iż dzieci z natury są ruchliwe i trudno tak naprawdę zaplanować do końca kadr gdyż cały czas są w ruchu. Jest to zarazem plus jak i minus tego typu fotografii. Jakość zdjęcia w dużym stopniu zależy od zaangażowania i współuczestnictwa rodziców w tego rodzaju sesjach. Im większa Ich aktywność i kreatywność tym lepsza jakościowo i estetycznie fotografia.

Fotografia dziecięca Rzeszów Marcinek 6

Posted by on 00:28 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Fotografia dziecięca Rzeszów Marcinek 6.

Fotografia dziecięca Rzeszów Marcinek 6

 

 

Fotografia dziecięca Rzeszów Marcinek 6

Fotografia dziecięca Rzeszów Marcinek 6

 

 

Fotografia dziecięca Rzeszów Marcinek. Jeden z  efektów dziecięcej sesji fotograficznej w moim wykonaniu dziś modelem Był  Marcinek „ Samotny biały żagiel „.Fotografia dziecięca jest traktowana prze zemnie jako forma specyficznego reportażu, którego głównym bohaterem i najważniejszą postacią jest dziecko. Staram się nadać tego typu fotografii wyjątkowy urok. Wynika on z charakteru i walorów fizycznych modela dziecięcego. Wynika to z faktu iż dzieci z natury są ruchliwe i trudno tak naprawdę zaplanować do końca kadr fotograficzny gdyż cały czas są w ruchu. Jest to zarazem plus jak i minus tego typu fotografii. Jakość fotografii w dużym stopniu zależy od zaangażowania i współuczestnictwa rodziców w tego rodzaju sesjach fotograficznych. Im większa aktywność i kreatywność Rodziców tym lepsza jakościowo i estetycznie fotografia.

Fotografia dziecięca Rzeszów studio Marcinek

Posted by on 00:25 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Fotografia dziecięca Rzeszów studio Marcinek.

Fotografia dziecięca Rzeszów studio Marcinek

 

 

Fotografia dziecięca Rzeszów studio Marcinek

Fotograf dziecięcy Rzeszów – Fotografia dziecięca Rzeszów studio Marcinek

 

Na sesje plenerowe, dla maluchów, jest już bardzo zimno. Dlatego musieliśmy przenieść się w zacisze naszego studia. Tym razem odwiedził mnie kilku miesięczny Marcinek wiec postanowiłem wykorzystać trochę kolorowych akcentów w studiu. Marcinek to bardzo ciekawy życia mały koleżka więc, po pewnym czasie dobrze się Rozbrykał, co nie bywa ewenementem dla nie tak już małych dzieciaków. Natomiast i tak udało się wykonać kilkanaście ciekawych ujęć, więc rodzice byli niezwykle zadowoleni z zaistniałych podczas sesji sytuacji. Ponieważ o takich właśnie zdjęciach wcześniej rozmawialiśmy.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowanie tego typu fotografią Waszych dzieci serdecznie zapraszam do współpracy. Szczegułowych informacji udzielam drogą meilową lub telefonicznie a tu link do działu KONTAKT

Marcinek sesja Fotografia dziecięca Rzeszów

Posted by on 00:23 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Marcinek sesja Fotografia dziecięca Rzeszów

Marcinek sesja Fotografia dziecięca Rzeszów

 

Marcinek sesja Fotografia dziecięca Rzeszów

Marcinek sesja Fotografia dziecięca Rzeszów

 

Witam ponownie. No dziś Marcinek dawał czadu na sesji fotografii studyjnej. I tak umieściłem tą fotografię bo ubawiła mnie wyjątkowo. Kłamstwem byłoby na stronie bloga pokazywanie tylko ładniutkich cukierkowych sesji więc umieszczam także na pamiątkę. Tego typu sesje zwłaszcza z dzieciakami już starszymi mają tą jedną cechę, że nie można do końca zaaranżować wszystkich ich elementów. Moim zdaniem to finalnie jest dużym plusem choć w wielu przypadkach zdjęcia nie należą do najłatwiejszych do wykonania. No na przykład tu ościgaliśmy się tego małego brzdąca z rodzicami po całym studio tak więc dzisiejszą sesję mogliśmy śmiało zapisać na poczet zaliczonego treningu kardio :). Było wesoło.

Fotografia dziecięca Rzeszów zdjęcia Marcinek

Posted by on 00:20 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Fotografia dziecięca Rzeszów zdjęcia Marcinek

Fotografia dziecięca Rzeszów zdjęcia Marcinek

 

Fotografia dziecięca Rzeszów zdjęcia Marcinek

Fotografia dziecięca Rzeszów zdjęcia Marcinek

 

Kolejne spontaniczne zdjęcie z udziałem naszego małego modela. Sesja studyjna przy użyciu światła fleszowego prostego. Było dużo śmiechu, zabawy oraz dużo uciekania. Marcinek ma w sobie dużo energii i ciężko go utrzymać w kadrze. Jak zresztą wszystkie dzieci szybko się nudzi i szuka nowych sytuacji. Dla mnie i rodziców fotografowanie Marcinka to był niezły wycisk, w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście. Oby jak najwięcej takich wesołych modeli zdarzało mi się fotografować. Gdyż na zdjęciach udało nam się uchwycić, radość, spontaniczność i zabawę. Marcinek okazał się porostu modelem na medal. Miałem wrażenie, że rodzice podobnie do mnie są zadowoleni ze zdjęć i że odwiedzą mnie w przyszłości ponownie.

Fotografia dziecięca Rzeszów fotografie Marcinek

Posted by on 00:18 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Fotografia dziecięca Rzeszów fotografie Marcinek.

Fotografia dziecięca Rzeszów fotografie Marcinek

 

Fotografia dziecięca Rzeszów fotografie Marcinek

Fotografia dziecięca Rzeszów zdjęcia Marcinek

 

Fotografia dziecięca Rzeszów fotografie Marcinek. Portret jest chyba najczęściej wykonywanym jak i najbardziej popularnym tematem fotografii. Dziś fotografowie zdają się zapominać o elementarnych zasadach kompozycji kadru fotograficznego. Często poprzez nieumiejętne łamanie zasad kompozycji robione są z jednej strony bywa, że ciekawe ujęcia z drugiej pełne dynamiki i niepokoju. Choć fotograf może wypracować swoją własną technikę i tworzyć zdjęcia charakterystyczne dla swojego warsztatu pamiętać trzeba o stosowaniu adekwatnych środków do danego tematu zdjęć. Fotografia dziecięca jest szczególną dziedziną gdzie ukazać chcemy spokój, emocje oraz klimat chwili. W sesjach fotograficznych z udziałem dzieci nie tylko moim zdaniem nie powinno wprowadzać się niczym uzasadnionego napięcia przez używanie i to bardzo nieumiejętne kompozycji diagonalnych. O wiele lepszym rozwiązaniem jest łapanie chwili takiej jaka jest a nie kombinowanie z kadrami. Sesje dziecięce to najczęściej praca bardzo spontaniczna i nieprzewidywalna i to właśnie jest wartością samą w sobie. Bo jeśli liczymy, że uda nam się posadzić kilku letnie lub miesięcznie dziecko na tle fotograficznym i że pozostanie ono grzeczne oraz będzie wykonywało nasze polecenia przez dłuższy czas, to jesteśmy w błędzie. Lepszym rozwiązaniem rozwiązaniem jest wytworzenie atmosfery w której nasz maluch będzie się czuł komfortowa i swobodnie. Kiedy dziecko chce się bawić, nie można mu tego zabronić. W portretach chodzi właśnie o uchwycenie spontanicznych chwil. Spontaniczność i swobodna atmosfera jest bardzo ważnym elementem nie tylko w fotografii dziecięcej, ale i w fotografii ślubnej, zaręczynowej, komunijnej jak i  podczas reportażu z imprez okolicznościowych. No to się nagadałem 🙂 Ale tak to właśnie widzę.

Fotografia dziecięca Rzeszów Marcinek

Posted by on 00:16 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Fotografia dziecięca Rzeszów Marcinek. Nie tak dawno w studiu odwiedzili rodzice wraz z synkiem Marcinkiem.

Fotografia dziecięca Rzeszów Marcinek

 

Po raz kolejny sesja zastała uwieńczona sukcesem. Przy okazji dodam, że z doświadczenia wynika iż dla chłopców polecane kolory to: błękitne, szare, brązowe, beżowe, granatowe oraz  jasny i ciemny jeans, bardzo przydają się też spodenki lub ogrodniczki.  Fajnie wyglądają również z marynarskimi granatowo-białymi albo brązowo- białymi paskami, jakieś fajne szelki, eleganckie kamizelki, koszulki z kołnierzykiem i stylowe sweterki.

 

Fotografia dziecięca Rzeszów Marcinek

Fotografia dziecięca Rzeszów Marcinek

 

Sesja dziecięca może być pięknym, niezapomnianym prezentem od Bliskich. Tak było w przypadku sesji małego Marcinka. Szukacie pomysłu na prezent dla Dziadków? Zapraszam na sesje dziecięcą w Rzeszowie. Sesja dla noworodka w Rzeszowie, sesja dla noworodka na Podkarpaciu.

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola zdjęcia

Posted by on 21:08 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola zdjęcia

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola zdjęcia

 

 

 

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola zdjęcia

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola zdjęcia

Lubię eksponować zdjęcia nie tylko w formie odbitek fotograficznych, ale także w większych formatach. Moją chyba ulubioną formą są obrazy na płótnie canvas. Warto wybrać to najładniejsze ujęcie z sesji. To które w wyjątkowy sposób prezentuje Wasze dziecko. Może to być cudowny uśmieszek lub mina specyficzna dla danego malucha. Obrazy z fotografii wykonane są przez wydrukowanie na wysokiej jakości płótnie drukarskim typu canvas w technologii solwentowej.  Tak przygotowane obrazy są następnie laminowane tak aby uzyskać błyszczącą lub matową powierzchnię. Płótno z nadrukiem naciągane jest na drewniane ramy tworząc obraz gotowy do powieszenia na ścianie. Boki obrazu są zadrukowane, co powoduje brak konieczności oprawiania obrazu w ozdobne ramy.

 

Profesjonalna Fotografia Rodzinna i Dziecięca

Fotograf Bartosz Hulinka – profesjonalny fotograf dziecięcy.
Zajmuję się fotografią noworodkową, dziecięcą, rodzinną i okolicznościową
Wykonuję zdjęcia zarówno w studio jak i w plenerze oraz w domu u Klienta.
Mieszkam w Rzeszowie, pracuję na terenie całej Polski szczególnie na terenie Podkarpacia.
Zapraszam do oglądania zdjęć na mojej stronie i do kontaktu.

Fotografia dziecięca Rzeszów mała modelka Pola

Posted by on 21:03 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Fotografia dziecięca Rzeszów mała modelka Pola

Fotografia dziecięca Rzeszów mała modelka Pola

 

Fotografia dziecięca Rzeszów mała modelka Pola

Fotografia dziecięca Rzeszów mała modelka Pola

Fotografia dziecięca Rzeszów mała modelka Pola

Fotografia dziecięca Rzeszów mała modelka Pola. Zdjęcia z niezapomnianej sesji z Malutką Polą gdzie głównie rodzice byli głównymi prowodyrami świetnej atmosfery w studio. Podczas zdjęć bawiliśmy się wyśmienicie a kiedy malutka Pola traciła cierpliwość właśnie rodzice wymyślali coraz to zmyślniejsze zabawy.

Chciałbym dać Wam przepis na niezapomnianą pamiątkę dla Twojego dziecka. Taką która przetrwa nie jedną próbę czasu i będzie wzruszać za każdym razem, gdy na nią spojrzycie. Sesja fotograficzna w Rzeszowie to niepowtarzalny sposób, aby uwiecznić beztroskie chwile waszych dzieci. Z ogromnym zaangażowaniem i fascynacją i  tworzę fotografię dziecięcą w Rzeszowie. Wykorzystuję pokłady własnej kreatywności oraz całą energię moich małych modeli.

Moje wykształcenie artystyczne ułatwia mi tworzenie przyjaznej atmosfery podczas sesji dziecięcych. Dlatego właśnie fotografia dziecięca, którą wykonuję zyskuje spontaniczny charakter, a fotografowane dzieci bez skrępowania ukazują swą niepowtarzalną naturę.

Moim polem fotograficznej działalności jest głównie Rzeszów, chętnie niejednokrotnie wykraczam poza jego granice. Fotografia dziecięca, to przede wszystkim niesztampowe pomysły, które uchwycą to co niewidoczne dla oczu.

Zapraszam wszystkie rodziny z Rzeszowa i okolic do wspólnego tworzenia  niepowtarzalnej pamiątki, do której zawsze Wrócicie z wielkim sentymentem.

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola portret

Posted by on 20:55 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola portret

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola portret

 

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola portret

Fotografia dziecięca Rzeszów – Pola 4 – zdjęcia

 

Zdjęcia studyjne malutkiej Poli to jedna z pierwszych moich sesji w tym temacie. Wrażenia niezapominane zarówno dla mnie jak i dla Rodziców.

Kiedy w naszym życiu pojawia się nowe dziecko każdy z nas staje się amatorem aparatu fotograficznego :). W tym właśnie okresie aparat fotograficzny nawet najprostszy towarzyszy rodzicom przy praktycznie każdej okazji. Fotografujemy grymasy, uśmiechy, kroczki, niepowtarzalne minki oraz ważne momenty naszego dziecka. Większość tych zdjęć jednak to zdjęcia do tak zwanej szuflady. Jesteśmy do nich sentymentalnie przywiązani. Można to zmienić i stworzyć fotografie, które będą niezapomnianą pamiątką dla nas i naszego dziecka. Wystarczy umiejętnie wykorzystać zastane światło i zaplanować odpowiednio sesję.

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola 3

Posted by on 20:48 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola 3

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola 3

 

 

 

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola 3

Fotografia dziecięca Rzeszów – Pola 3 – zdjęcia

Pola – kolejna mała modelka, która jest marzeniem każdego fotografa dziecięcego. Niebywale grzeczna, ułożona, doskonale współpracowało się zarówno z Nią jak i z jej Rodzicami. Pola przyjechała na sesję z okazji ukończenia na 1 roczku. Pozdrawiam serdecznie całą rodzinę przeuroczej Poli.  Fotografowanie dzieci to fascynująca praca dająca ogromną satysfakcję. Bardzo lubię pracować z maluchami a jeszcze bardziej z maluszkami tuż po narodzinach. Dzieci to wspaniali modele. Te starsze często wdzięczą się do aparatu, czasem wygłupiają przed obiektywem, młodsze gdy się Bawią zachowują się bardzo naturalnie gdyż z reguły nie wiedzą, że są fotografowane.
Dla fotografa każda sesja to nie lada wyzwanie, bywa, że modelom trzeba poświęcić nawet kilka godzin aby uzyskać satysfakcjonujące efekty.
Zapraszam rodziców ze swoimi dopiero co narodzonymi pociechami na sesje noworodkowe. Bardzo chętnie uwiecznię na zdjęciach również dzieci już raczkujące i biegające. Sesje wykonuję w plenerze, w domu klienta lub w  studio fotograficznym w Rzeszowie.
Serdecznie zapraszam do oglądania zdjęć.

Fotograf dziecięcy – Bartosz Hulinka

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola 2

Posted by on 20:44 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola 2

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola 2

 

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola 2

Fotografia dziecięca Rzeszów – Pola 2

 

Pola poza tym, że jest niezwykle grzeczna jak na takiego małego szkraba to do tego jest niesamowicie fotogeniczna . Przed obiektywem czuła się jak przysłowiowa ryba w wodzie co też widać na zdjęciach. Fotografia dziecięca jest niezwykle wdzięczna odmianą fotografii. Taki maluch często nie robi udawanych min, wiec nie ma problemu z późniejszym wyszukiwaniem naturalnych kadrów.  Dzieciaczki w wieku Poli  są niezwykle pogodne, nie mają jeszcze swoich „humorków” więc bardzo przyjemnie się z nimi pracuje, zwłaszcza kiedy Rodzice pomagają przy sesji.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć 🙂

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola

Posted by on 20:40 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola

 

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola

Fotografia dziecięca Rzeszów – Pola

 

Kolejne zdjęcie z sesji naszej malutkiej modelki Poli. Jak już pisałem wcześniej współpraca z Nią to czysta przyjemność a i rodzice wnieśli do sesji wiele dobrych emocji.

Mini sesje fotografii dziecięcej odbywają się spontanicznie bez żadnej okazji i ogłaszane są przeważnie na face-boku. Są to nie długie sesje, które odbywają się w moim domowym studio i są wspaniałą okazją aby zrobić piękny portret dla dziecka i rodziny w promocyjnej cenie. Sesje odbywają się w określone dni i w ściśle określonych godzinach, przeznaczone są dla maksymalnie 3-4 osób. Zapraszam do kontaktu. Taka sesja to bardzo dobry moment na poznanie swojego fotografa rodzinnego :).

fotografia dziecięca rzeszów Pola

Posted by on 20:36 in Fotografia dziecięca Rzeszów | 0 comments

Fotografia dziecięca Rzeszów Pola. Kolejna cudna modelka Pola ! 🙂 Najlepszy, najfajniejszy okres na sesje dziecięcą to mniej więcej miedzy 6 a 10 miesiącem życia.

fotografia dziecięca Rzeszów Pola

Jak dziecko już samodzielnie siedzi , ale jeszcze nie zasmakowało w sztuce raczkowania lub chodzenia 😉 Wtedy już ciężko utrzymać takiego modela w miejscu,ale jak widać mamy sposoby 🙂

 

fotografia dziecięca Rzeszów Pola - Fotograf dziecięcy Rzeszów - dobry fotograf dziecięcy

fotografia dziecięca rzeszów Pola

 

Dla urozmaicenia sesji proszę zwykle o minimum przygotowanie trzech kompletów ubrań, najlepiej w pastelowych kolorach. Dla dziewczynek szczególnie polecane są kremowe, koronkowe sukienki, bluzeczki i spódniczki. Bardzo dobrze sprawdzą się także kolory jasnoróżowe, szare, musztardowe, odcienie mięty, brzoskwini, stonowane spódniczki, ładne opaski, futrzane kamizelki oraz inne dodatki. Bardzo ładnie wygląda też jeans zarówno jasny jak i ciemny.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
%d bloggers like this: