Fotograf Rzeszów


Fotograf Rzeszów. Jestem fotografem z zamiłowania i wykształcenia od prawie dwudziestu lat.

Fotograf Rzeszów

 

Fotograf Rzeszów

 

 

Fotograf Rzeszów. Nazywam się Bartosz Hulinka, ukończyłem studia na wydziale fotografii Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Tam też doskonaliłem swój warsztat fotograficzny. Wcześniej uczyłem się fotografii w Państwowym Pomaturalnym Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie. Tu właśnie na poważnie zaczęła się moja przygoda z fotografią. W tym czasie reżyserowałem przedstawienie niezależnej sceny teatru tańca współczesnego „Motyl”. Współtworzyłem teatr światła „Maszyna”, gdzie zacząłem uprawiać fotografię teatralną.

W czasie studiów związany byłem z Foto klubem Rzeczypospolitej Polskiej jako członek nadzwyczajny. Byłem również członkiem kapituły nieformalnej grupy fotograficznej „Nowoobrazowanie”. Jestem pomysłodawcą i organizatorem ogólnopolskiego festiwalu diaporam i przeźroczy udźwiękowionych w Rzeszowie. Niejednokrotnie przygotowywałem relacje fotograficzne z koncertów, wydarzeń kulturalnych oraz imprez okolicznościowych. Fotografią ślubną, dziecięcą, niemowlęcą, reklamową i komercyjną zajmuję się na co dzień. Moje prace są prezentowane na licznych wystawach na terenie kraju. Ponadto jestem muzykiem i współtwórcą grupy dźwiękowej„Klepisko”. Mam nadzieję, że moje akademickie przygotowanie, jak i długoletnie doświadczenie pozwolą zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

 

fotograf Rzeszów

 

Fotograf Rzeszów – wykonuję zdjęcia ślubne, dziecięce, noworodkowe, niemowlęce, reklamowe, produktowe, katalogowe oraz do stron internetowych.

 

  • Zajmuję się fotografią ślubną w pełnym zakresie. Wykonuję pełny reportaż ślubny zaczynając od przygotowań poprzez ceremonię zaślubin oraz zabawę. Plenerowe zdjęcia ślubne wykonywane są zazwyczaj oddzielnie w ustalonym wcześniej terminie tak żeby nie tworzyć napiętej atmosfery w dniu ślubu. Do zapoznania się z szerszą ofertą fotografii ślubnej zapraszam państwa do zakładki Fotografia ślubna Rzeszów.
  • Fotografia reklamowa i produktowa jest wykonywana najczyściej w moim studio. Choć zdarza się, że klienci życzą sobie żeby studio przyjechało do nich. Jest też taka możliwość. Jest to między innymi fotografia odzieży, elementów budowlanych,  fotografia żywności, produktów spożywczych, kompozycji gastronomicznych, fotografia odzieży, fotografia elementów mechanicznych. Szerszą ofertę dotyczącą fotografii reklamowej zajdziecie państwo w zakładce Fotografia reklamowa Rzeszów. Natomiast rozwinięcie oferty fotografii produktowej znajdziecie Państwo w zakładce Fotografia produktowa Rzeszów
  • Fotografię dziecięcą, niemowlęcą i noworodkową wykonuję zarówno we własnym studio jak i u klienta w domu. Dysponuję wieloma ciekawymi przedrankami z włuczki które mogą posłużyć za bardzo ciekawe elementy kadru fotograficznego. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładkach Fotografia dziecięca Rzeszów. Oraz Fotografia noworodkowa Rzeszów.

 

 

KONTAKT

 

 

Facebook

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress