Fotograf Rzeszów


Fotograf Rzeszów

Fotograf Rzeszów. Jestem fotografem z zamiłowania i wykształcenia od prawie dwudziestu lat.

Fotograf Rzeszów

 

Fotograf Rzeszów

 

Fotograf Rzeszów. Nazywam się Bartosz Hulinka, ukończyłem studia na wydziale fotografii Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Tam też doskonaliłem swój warsztat fotograficzny. Wcześniej uczyłem się fotografii w Państwowym Pomaturalnym Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie. Tu właśnie na poważnie zaczęła się moja przygoda z fotografią. W tym czasie reżyserowałem przedstawienie niezależnej sceny teatru tańca współczesnego „Motyl”. Współtworzyłem teatr światła „Maszyna”, gdzie zacząłem uprawiać fotografię teatralną.

W czasie studiów związany byłem z Foto klubem Rzeczypospolitej Polskiej jako członek nadzwyczajny. Byłem również członkiem kapituły nieformalnej grupy fotograficznej „Nowoobrazowanie”. Jestem pomysłodawcą i organizatorem ogólnopolskiego festiwalu diaporam i przeźroczy udźwiękowionych w Rzeszowie. Niejednokrotnie przygotowywałem relacje fotograficzne z koncertów, wydarzeń kulturalnych oraz imprez okolicznościowych. Fotografią ślubną, dziecięcą, niemowlęcą, reklamową i komercyjną zajmuję się na co dzień. Moje prace są prezentowane na licznych wystawach na terenie kraju. Ponadto jestem muzykiem i współtwórcą grupy dźwiękowej„Klepisko”. Mam nadzieję, że moje akademickie przygotowanie, jak i długoletnie doświadczenie pozwolą zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

 

fotograf Rzeszów

 

 

Fotograf Rzeszów

Wykonuję zdjęcia ślubne, dziecięce, noworodkowe, niemowlęce, reklamowe, produktowe, katalogowe oraz do stron internetowych.

 

  • Fotografia Ślubna: Zajmuję się fotografią ślubną w pełnym zakresie. Wykonuję pełny reportaż ślubny zaczynając od przygotowań poprzez ceremonię zaślubin oraz zabawę. Plenerowe zdjęcia ślubne wykonywane są zazwyczaj oddzielnie w ustalonym wcześniej terminie tak żeby nie tworzyć napiętej atmosfery w dniu ślubu. Do zapoznania się z szerszą ofertą fotografii ślubnej zapraszam państwa do zakładki Fotografia ślubna Rzeszów.
  • Fotografia reklamowa i produktowa: jest wykonywana najczyściej w moim studio. Choć zdarza się, że klienci życzą sobie żeby studio przyjechało do nich. Jest też taka możliwość. Jest to między innymi fotografia odzieży, elementów budowlanych,  fotografia żywności, produktów spożywczych, kompozycji gastronomicznych, fotografia odzieży, fotografia elementów mechanicznych. Szerszą ofertę dotyczącą fotografii reklamowej zajdziecie państwo w zakładce Fotografia reklamowa Rzeszów. Natomiast rozwinięcie oferty fotografii produktowej znajdziecie Państwo w zakładce Fotografia produktowa Rzeszów
  • Fotografię dziecięcą, niemowlęcą i noworodkową: Wykonuję zarówno we własnym studio jak i u klienta w domu. Dysponuję wieloma ciekawymi przedrankami z włuczki które mogą posłużyć za bardzo ciekawe elementy kadru fotograficznego. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładkach Fotografia dziecięca Rzeszów. Oraz Fotografia noworodkowa Rzeszów.
  • Zdjęcie do dowodu osobistego, paszportu, karty pobytu, wizy (np. Indyjskiej) oraz do prawa jazdy: Zdjęcie o wymiarach 35x45mm. Twarz powinna zajmować około 80% powierzchni zdjęcia. Koniecznie białe tło. Jest to zdjęcie biometryczne, które przedstawia osobę na wprost. Oczy muszą być otwarte, usta zamknięte, bez grymasów na twarzy (np.uśmiech), twarz nie może być zasłonięta włosami. Zdjęcie nie powinno być starsze niż 6 miesięcy. Komplet zawiera 8 zdjęć.
  • Zdjęcia Biznesowe i Wizerunkowe: Tego typu sesje wykonuję zarówno na miejscu w studio jak i u klienta (np. w siedzibie firmy) Zdjęcia biznesowe są dla każdego, dla kogo ważne jest jak postrzegany jest przez potencjalnych klientów, kontrahentów i partnerów. Moimi klientami są niewielkie, ale również osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, artyści, freelancerzy, lekarze, trenerzy… Dodatkowo, często wykonuję zdjęcia biznesowe dla osób, które dopiero zaczynają swoją karierę i potrzebne są im dobre zdjęcia do CV, lub na portale społecznościowe jak :Facebook lub Golden Line. Niezależnie od tego dla kogo pracuję, swoją pracę zawsze wykonujemy z możliwie najwyższym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Zdjęcia finalnie są poddawane retuszowi w procesie post produkcji. Retusz może być delikatny lub możliwe jest wykonanie głębszy korekt. Szerzej o fotografii tego tupu Dowiecie się Państwo w dziale Fotografia Wizerunkowa.

 

KONTAKT

 

 

Facebook